Elit Asya Hotel | Ucuzabilet.com

Elit Asya Hotel

star star star
Karesi Balıkesir Şehir Merkezi / Balıkesir / Balıkesir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Elit Asya Hotel Balıkesir Merkez'de bulunmaktadır. Otel havaalanına Edremit Koca Seyit 90 km, Merkezde'ye 0 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Oda servisi hizmeti bulunmaktadır. Tesis içerisinde yer alan masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, kablosuz internet, telefon ve oda kasası standart odalarda mevcuttur. Konferans, toplantı, kongre ve organizasyonlarınız için uygun bir oteldir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Balıkesir şehir merkezinde modern mimarisi ve şık dekorasyonuyla dikkat çeken Elit Asya Hotel, sunduğu zengin sabah kahvaltısı ve merkezi konumuyla iş ve tatil amaçlı konaklamalar için ideal bir seçenek sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

•Tesis, günlük olarak dezenfeksiyon işlemi uygulanmaktadır. •Tüm misafirlerin, girişte zorunlu olarak dijital sensörlü el dezenfektanını kullanmaları gerekmektedir. •Tüm misafirlere giriş esnasında Covid-19 bilgi testi yapılmakta, form doldurulmakta ve arşivlenmektedir. •Tüm misafirlerin girişte, ateş ölçümleri yapılmakta ve kayıt altında tutulmaktadır. •Misafirler için 22.00’dae odada ateş ölçümü yapılmaktadır. •Tüm odalara kolonya bırakılmış olup, misafirlerin oda içerisinde de kendilerini dezenfekte etmeleri sağlanmaktadır. •Satışa sunulacak olan odalar, öncelikle dezenfeksiyon işleminden geçirilmekte ve en az 24 saat boş bırakılıp havalandırılmaktadır . •Konaklamaları devam eden tüm odalar, misafirlerin çıkışları ile birlikte havalandırılmakta ve ilaçlanmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster