Eliya Pansiyon Restoran | Ucuzabilet.com

Eliya Pansiyon Restoran

star
Yusufeli / Yusufeli / Artvin  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Tesisimiz 10 dönüm arazi üzerine kurulu olup 40 kişilik kapalı restoranı bulunmaktadır.Pansiyonumuz bünyesindeki restoranda tereyağında doğal alabalık , ızgara çeşitleri ve yöresel köy kahvaltısı vermekteyiz ayrıca yaz aylarında Barhal Nehri'nde yüzebilir ve balık tutabilirsiniz. Artvin ili Yusufeli ilçesi Sarıgöl yolu üzerinde (15 km.) bulunan pansiyonumuz 10 oda 30 yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir.Tesisimizde kamp ve piknik alanları ayrıca tüm gün hizmet veren kapalı restoranımız bulunmaktadır. Tesisimiz Erzurum'a 150 km.,Artvin'e 80 km.,Yusufeli ilçesine 15 km. uzaklıkta bulunmaktadır.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Artvin'in Yusufeli ilçesinde, Sarıgöl yolu üzerinde bulunan Eliya Pansiyon, 10 odası ile misafirlerine ev sıcaklığında bir tatil yaşatıyor. Tesiste piknik alanları ve kapalı restoran bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster