Emiroğlu Konak | Ucuzabilet.com

Emiroğlu Konak

Safranbolu / Safranbolu İlçe Merkezi / Karabük  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Emiroğlu Konak, Safranbolu’da hizmet veriyor. Yeşillikler ile çevrili bir bahçe içinde misafirlerini ağırlayan tesis, kanyon kıyısında yer alıyor. Kanyondan gelen su ve kuş sesleri ile güne güzel bir başlangıç yapma imkanı sunan tesiste her sabah lezzetli bir kahvaltı servis ediliyor. Çay ve kahve ikramları da ücretsiz olarak yapılıyor. Misafirler tesisin kanyona sıfır terasında, üst ve alt bahçesinde keyifle zaman geçirebilir. Yeni ve eski yerleşim bölgesine yürüme mesafesindeki tesis, konumu ve sakin atmosferi ile beğeniliyor. Tesisin odalarında; klima, televizyon, ücretsiz internet, temizlik ürünleri, lavabo, duş, tek kullanımlık terlik, saç kurutma makinesi, havlu ve şişe su gibi imkanlar sunuluyor. Tesiste araç parkı için yeterli alan mevcut.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 12:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Safranbolu’nun otantik atmosferinde keyifli bir tatil yapmak isteyenleri ağırlayan Emiroğlu Konak, misafirlerine güne keyifli bir kahvaltıyla başlama olanağı sunuyor. Tesis konforlu odaları ve yemyeşil bahçesiyle öne çıkıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tüm çarşaflar, yüksek sıcaklıkta yıkanarak dezenfekte edilir. • Ortak alanlarda konukların maske takması zorunludur. • Personelin ortak alanlarda maske takması zorunludur. • Zeminler, sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde işaretlidir. • Konukların ve personelin kullanması için el dezenfektanı bulundurulur. • Hastalık belirtisi gösteren personel için “evde kal” politikası izlenir. • Gidiş gelişin yoğun olduğu alanlar düzenli şekilde dezenfekte edilir. • Personelin düzenli olarak el yıkaması zorunludur. • Personel için günlük ateş ve hastalık belirtisi kontrolleri yapılır. • Temassız Check-In • Temassız Check-Out • 7/24 Doktor Hizmeti • Tek Kullanımlık Paketlenmiş Tuvalet Malzemeleri • Odalara yeni konuk almadan odalar en az 24 saat boş bırakılır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster