Erkin Beach Club Hotel | Ucuzabilet.com

Erkin Beach Club Hotel

Erdek /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Yarım adamızın tarihi Büyük İskender dönemi'ne uzanmaktadır. Kyzkos Medeniyeti 1000 yılında yaşanan büyük depremle yok olmuştur. Ayrıca Kapıdağ Yarımadası depreme kadar olan süreçte ada deprem sonrası anakaraya dayanarak yarımada olmuştur. Görüldüğünde anlaşılabilir. Erdek'in en güzel koyunda doğa içinde, sakin, sessiz, romantik,ve Gönen Termal, Manyas Kuş Cenneti, Kapıdağ Yarım Adası, Kyzikos Antik Kenti, Hadrianus Tapınağı, Kirazlı Manastırı,Agios Nikolas Kilisesi, Seyitgazi Tepesi ve Kalesi siz değerli konuklarımızı beklemektedir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Erdek’te denize sıfır konumda yer alan Erkin Beach Club Hotel, kendisine ait plajı, sade ve konforlu odalarının yanı sıra otopark ve internet erişimi gibi ayrıcalıklarıyla misafirlerine eğlenceli bir yaz tatili adresi sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster