Eyüboğlu Hotel Ankara

Ankara Merkez / Çankaya / Ankara /  Haritada Göster
8.1
16 yorum
- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

Deluxe Oda, Şehir Manzaralı
35 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Standart Oda, Şehir Manzaralı
20 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Standart Oda, Şehir Manzaralı
20 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Standart Oda, Şehir Manzaralı
20 m²
Fiyatlar için tarih girin!

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

OTEL OLANAKLARI

24 Saat Resepsiyon
Lobi
Günlük Temizlik
İnternet Bağlantısı - Kablosuz (Ücretsiz)
Asansör
Sigara İçme Alanı
Tesise Ait Otopark
Çamaşırhane Ücretli
Bar Ücretli
Lobi Bar Ücretli
Kuru Temizleme Ücretli
Restoran Ücretli

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Nazım Hikmet Kültür Merkezi 51 m
 Atatürk Meydanı 204 m
 Ankara Büyükşehir Belediyesi Kocatepe Kültür Merkezi 286 m
 Özel Pembe Kurbağa Çocuk Tiyatrosu 357 m
 İmam Hüseyin Cemevi 406 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Kızılay Meydanı’na 500 m mesafede bulunan Eyüboğlu Hotel Ankara, konforlu ve ferah odaları, farklı genişliklerdeki toplantı odaları ve leziz mutfağı ile Esenboğa Havalimanı’na 25 km mesafede konumlanıyor. -Tesis'te evlilik cüzdanı şartı vardır. Çift olarak katılacak misafirlerin evlilik cüzdanı ibraz etmeleri zorunludur.
Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Kızılay Meydanı’na 500 m mesafede bulunan Eyüboğlu Hotel Ankara, konforlu ve ferah odaları, farklı genişliklerdeki toplantı odaları ve leziz mutfağı ile Esenboğa Havalimanı’na 25 km mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler

· Depo Güvenliği denetimi · En az 24 saat boş bırakılmış odalar · En az 48 saat boş bırakılmış odalar · En az 72 saat boş bırakılmış odalar · Ortak alanlarda Güvenli Sosyal Mesafe düzenlemesi · Oda kapasitesinin %25 oranında düşürülmesi · Bir dolu / bir boş oda düzenlemesi · Geçici karantina alanı/odası ayarlanması · Salgın hastalık sürecini yönetecek bir yönetici görevlendirilmesi · Günlük denetim ve kontrol listelerinin hazırlanması · Kapalı alanlar için yeniden faaliyete açma protokolü hazırlanması · Sosyal mesafeyi belirten düzenlemeler yapılması · Misafirlere alınan tedbirler ile ilgili broşür hazırlanması · Genel alanlarda dezenfektan bulundurulması · Gıda Güvenliği Denetimi · Yeme – İçme Alanlarında Güvenli Sosyal Mesafe düzenlemesi · Mutfak ve yeme-içme alanlarının sıklıkla dezenfektasyona tabi tutulması · Mutfak araç gereçlerinin dezenfekte edilmesi ve kontrolü · Mutfak personelinin koruyucu ekipman kullanımı · Ortak alanlardaki çay-kahve gibi araçların kaldırılması veya görevli tarafından servis edilmesi · Her misafirin girişlerde elektronik ateş ölçer ile ateş ölçümü · ULV makineleri ile dezenfeksiyon · Periyodik açık alan dezenfeksiyonu · Periyodik kapalı alan dezenfeksiyonu · Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı temizlik ürünleri kullanımı · Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı koruyucu ekipman kullanımı · Personelin hijyen ve temizlik prosedürlerinin artırılması · El hijyeni ve temizlik ürünü spesifikasyonları · Ortak alanlarda dezenfektan bulundurma · Oda temizliği formlarının günlük takibi ve kayıt altına alınması · Personele Corona Virüs ve tedbirleri eğitimi · Personelin periyodik sağlık testlerinin yaptırılması · Personelin eldiven ve maske kullanımı · Personelin geliş-gidiş kayıtlarının takip edilmesi Personel tarafından kullanılan araç gereçlerin dezenfekte edilmesi
Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Kızılay Meydanı’na 500 m mesafede bulunan Eyüboğlu Hotel Ankara, konforlu ve ferah odaları, farklı genişliklerdeki toplantı odaları ve leziz mutfağı ile Esenboğa Havalimanı’na 25 km mesafede konumlanıyor. -Tesis'te evlilik cüzdanı şartı vardır. Çift olarak katılacak misafirlerin evlilik cüzdanı ibraz etmeleri zorunludur.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster

Yorumlar

8.1
Çok İyi
16 yorum
Tavsiye
6.0
Oda
8.7
Genel Puan
8.1
Fiyat Performans
6.3
Yemek
8.0
10.0 Mükemmel
Konum olarak iyiydi. Temiz bir tesis. Personeller kibardı.
4.0 
Daha iyileri var.
10.0 Mükemmel
Temiz bir tesisti. Görevliler çok iyiydi. Konum olarak merkezi noktadaydı.
8.0 İyi
Personel ilgisiz.
8.0 İyi
Temiz bir oteldi. Otelin bir tarafında kız yurdu vardı çok ses oluyordu. Personeller ilgisi iyiydi.
9.0 Çok İyi
Otelin hizmetini beğenmedim ama hijyen ve konforunu beğendim. Bu yüzden kararsız kaldım.
4.0 
Tesiste , personel rezil durum da . Bir çağ içmek için 20 dakika bekledim . Yemek iftarda neden yapıldığı belli olmayan köfte ve çorba verdiler . Oda kokuyordu , yeni olduğu için kokuyor diye tuhaf gerekçe sundular vs.
9.3 Mükemmel
Merkezi konumda olması çok güzeldi. Personellerin ilgisinden çok memnun kaldım. Her konuuda yardımcı oldular. Pandemi sürecinde temizliği gerçekten çok iyiydi.
9.3 Mükemmel
Mevkii çok güzel merkeze yakın, temizliği çok güzel sağlık açısından covid döneminde tavsiye ederim.
10.0 Mükemmel
Her şey gayet güzeldi.
Yorumlar Otelpuan web sitesinden alınır. Daha fazla yorum görmek için Otelpuan.com
Otelpuan Kullanım Sözleşmesi için
tıklayınız.
Gösterilen yorumlar, Etstur veya Odamax üzerinden rezervasyon yapmış misafirlere aittir.