Farmidaya Biotel

Küçükkuyu Ayvacık / Ayvacık / Çanakkale  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Farmidaya Biotel, Çanakkale Küçükkuyu'da ,Kazdağlarının eteklerinde ve bölgenin en ferah konumunda bulunmaktadır. Muhteşem manzarası, ferah odaları ve ev sıcaklığındaki atmosferi ile misafirlerine huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır. Taş konağımız, 10.000 m2 çiftlik içerisinde yer almaktadır. Çiftliğimizde kendi doğal tarım alanımız ve kümesimiz mevcuttur. Yine çiftliğimizin içerinde kazdağlarının doğal florasına ek olarak 500 adet lavanta ağacı, meyve ağaçları ve birçok doğal bitki mevcuttur.Otel 2 adet süit, 10 adet deniz manzaralı teraslı odadan oluşmaktadır. Wi-fi lobi ve sınırlı alanlarda hizmet vermektedir. Tv sadece lobide bulunmaktadır. Otelimizin tamamı doğal malzemeler ile tasarlanmıştır. Duvarlar Assos taşı, banyolar mermer ve diğer tüm ahşap aksam meşeden imal edilmiştir. Odalardabalkon, masa, sandalye,dolap bulunmaktadır. Ayrıca banyo, banyo malzemeleri ve saç kurutma makinesi vardır. Otel hijyene önem vermekte ve düzenli olarak temizlenmektedir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Farmidaya Biotel, Çanakkale Küçükkuyu'da ,Kazdağlarının eteklerinde ve bölgenin en ferah konumunda bulunmaktadır. Muhteşem manzarası, ferah odaları ve ev sıcaklığındaki atmosferi ile misafirlerine huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır. Taş konağımız,
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster