Fidanoğlu Suite Hotel | Ucuzabilet.com

Fidanoğlu Suite Hotel

Keşan / Keşan / Edirne  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Keşan’da hem huzurlu hem de konforlu bir konaklama adresi sunan Fidanoğlu Suite Hotel, iş ya da tatil odaklı Edirne ziyaretleri için ideal bir seçenek sunuyor. Tesisin şık odalarında klima, minibar, LED televizyon, uydu kanalları, terlik, özel banyo, duş, ücretsiz banyo kozmetik ürünleri, saç kurutma makinesi yer alıyor. Tesiste sabahları kahvaltı servisi sunuluyor. Ayrıca kablosuz internet, otopark ve 24 saat açık resepsiyon tesisin sunduğu ayrıcalıklar arasında yer alıyor. Tesiste çift olarak konaklayacak misafirlerde evlilik cüzdanı şartı aranıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

•Kullanılan tüm tesisat ve donanımların (enerji, ısıtma, havalandırma, iklimlendirme ekipmanları, bulaşık, çamaşır makineleri, buz dolapları, asansörler vb.) koruyucu bakım ve onarımının periyodik olarak yetkili servise veya konusunda eğitim almış uzman kişilere yaptırılmaktadır. •Odalardaki su ısıtıcıları, televizyon ve klima kumandaları her misafir tesisten ayrıldığında dezenfeksiyon edilecektir. •Temizlik sırasında, her oda için ayrı ayrı tek kullanımlık bezler kullanılmaktadır. •Klimaların filtreleri düzenli aralıklarla temizlenerek, dezenfeksiyon işleminden geçirilerek kayıt altına alınmıştır. •Odalarda tek kullanımlık (şampuan, sabun, duş bonesi, bardak, tabak, çatal bıçak takımları vb.) malzemelerin kullanılması için düzenleme yapılmıştır. •Yatak odalarının boşaltılmasından sonra yeni bir kullanım için mümkün olduğunca 6 saat boş bırakılmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster