Gelincik Otel

Bozcaada / Bozcaada / Çanakkale  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Bozcaada’da misafirlerini ağırlayan Gelincik Oteli, 8 odalı bir tesis. Tesisin giriş katında 4 adet standart double oda yer alıyor. Üst katta ise 2 adet cumbalı standart double oda, 1 adet cumbalı twin oda ve 1 adet de cumbalı triple oda bulunuyor. Tesis tüm misafirlerine rahat bir konaklama deneyimi vadediyor. Serpme kahvaltı, tesise 2 dakikalık yürüme mesafesindeki Şehir Restoran’da veriliyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Tesisimiz 2017 yılında Bozcaada merkezde inşa edilmiştir. 8 odaya sahip otelimizin bütün odalarının mimari yapısı ufak farklar dışında aynıdır.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesise girişte HES kodu ibraz zorunluğu bulunuyor. Maske ve mesafe kurallarına dikkat eden tesis, misafirlerinin isteğine göre odaları günlük temizliyor. Tesiste, ortak alanlar günde en az 2 kere dezenfekte ediliyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster