Granbella Hotel | Ucuzabilet.com

Granbella Hotel

star star star star
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ / Tekirdağ  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Granbella Hotel’de konaklayan misafirlerimiz için, şehrin en merkezi konumları ve gözde sahili sadece birkaç adım uzakta.Merkezi konumuyla, birbirinden özel consept odalarıyla kaliteli konaklama yapmak isteyen misafirlerimiz için doğru adres.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

•Tesisin, Türk Standartları Enstitüsü onaylı Güvenli Turizm Sertifikası bulunmaktadır. •Tüm personele Covid-19 hakkında ayrıntılı bilgi ve eğitim verilmektedir. •Personel ve misafirlerin sağlık durumu kontrol edilmektedir. •Su ve deterjan ile düzenli temizlik yapılmasına ek olarak; sık sık temasa maruz kalan açık yüzeylerin sürekli dezenfektasyonu sağlanmaktadır. •Nevresim ve havlular, her kullanımdan hemen sonra yüksek ısıda yıkanmaktadır. •Temizlik; maske, siperlik takan personel tarafından, tek kullanımlık eldiven kullanılarak yapılmaktadır. •Odalar, her misafirden sonra 12 saat boyunca havalandırılmakta ve oda temizliği bittikten son ULV Cihazı ile dezenfekte işlemi gerçekleştirilmektedir. •Havlu, sabun, şampuan, yedek tuvalet kâğıdı, ayakkabı süngeri, ayakkabı çekeceği, terlik ve çamaşır torbası gibi malzemeler, minimum temas için odalardaki dolaplarda muhafaza edilmektedir. •Her odada misafirler için ücretsiz el dezenfektanı, paketli maske bulundurulmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster