Grand Anzac Hotel

Çanakkale Şehir Merkezi / Çanakkale /  Haritada Göster
8.8
89 yorum
 Güvenli Turizm Sertifikalı Tesis 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılan Güvenli Turizm Belgelendirme Programı; tesislerin uygulamaları gereken sağlık ve hijyen kurallarının yanı sıra almaları gereken önlemleri kapsıyor.

Güvenli Turizm Belgesi’ne sahip olmak isteyen tesisler; uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak belirlenen sağlık ve hijyen kurallarının uygulanması hususunda yetkili denetim firmaları tarafından bir dizi denetime tabi tutuluyor. Denetimler düzenli aralıklarla tekrarlanarak kayıt altında tutuluyor.

- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

Standart Oda, Şehir Manzaralı
20 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Tek Kişilik, Şehir Manzaralı
17 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Triple, Şehir Manzaralı
18 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Twin, Şehir Manzaralı
17 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Quadruple, Şehir Manzaralı
24 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Standart Oda, Şehir Manzaralı
20 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Standart Oda, Şehir Manzaralı
20 m²
Fiyatlar için tarih girin!

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

OTEL OLANAKLARI

Isıtma
Tesise Ait Otopark
Kütüphane
İnternet Bağlantısı – Kablosuz
Asansör
Ortak TV Alanı
Lobi
Toplantı Salonu Ücretli
Çamaşırhane Ücretli
Restoran Ücretli
Kuru Temizleme Ücretli
Doktor Ücretli
Darts Ücretli
Emanet Kasası Ücretli
Bar Ücretli
İş Merkezi Ücretli

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Şair Ece Ayhan Meydanı 65 m
 Tourist İnformation 81 m
 Çanakkale Savaşında Kullanılan Top 103 m
 Atbaşlı Testi Anıtı 132 m
 Çanakkale Feribot İskelesi 150 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Çanakkale şehir merkezinde konumlanan Grand Anzac Hotel, farklı büyüklüklerdeki konforlu odaları, iş toplantılarınızı organize edebileceğiniz toplantı odası ve konferans salonu ile iş ve turistik seyahatler için ideal bir konumda yer alıyor. Açık büfe kahvaltı servisiyle güne lezzetli bir başlangıç yapabileceğiniz tesis, tarihi mekanlara da yakın mesafede bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Hem iş hem tatil amaçlı konaklamalar için ideal bir seçenek olan Grand Anzac Hotel, Çanakkale şehir merkezinde yer alıyor. Tarihi mekanlara ve ulaşım olanaklarına yakın mesafede bulunan tesiste toplantı ve konferans salonu gibi hizmetler mevcut.
Daha Fazla Göster

Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler

• Tesis çalışanları Covid-19 mücadelesi ile ilgili mücadele programına eksiksiz uyacağına ve işletme içi uygulamalara hassasiyet göstereceğine, kişisel hijyen kurallarına eksiksiz uyacağına beyan eden taahhütname imzalamaktadır. Bu kapsamda yapılan uygulamalar, günlük toplantılarda raporlanmakta ve departman şeflerince kontrol edilmektedir. • Yeni başlayan tüm çalışanların Covid-19 mücadelesi eğitim programına katılması zorunludur. • Tüm personele periyodik olan dezenfektasyon ve hijyen uygulamaları ile ilgili eğitim verilmektedir. • Gerekli tüm önemler üst düzeyde alınmakta olup, giriş, lobi, resepsiyon karşılama alanları, ortak WC’ler, ortak oturma alanları 2 saatte bir rutin olarak Diversey marka kimyasal dezenfektanlarla silinerek dezenfekte edilmektedir. Özellikle kapı kolları, tokmaklar, sert yüzeyler, bataryalar gibi herkes tarafından temas gören yüzeylerdeki dezenfektasyonda hassasiyet gösterilmektedir. • Misafir karşılama alanlarında kolonya ve el dezenfektasyonu bulundurulmaktadır. Misafir talebine bağlı maske ve eldiven hazır bulundurulmaktadır. • Karşılama alanında bulunan personeller misafirleri maske ile karşılamaktadır. • Gelen valizler dezenfekte edildikten sonra bellboylar tarafından taşınmaktadır. • Ön büro, resepsiyon ve idari ofisler gün içinde dezenfektanlar ile periyodik olarak silinmektedir. • Otel girişinde dezenfekte edici paspas kullanılmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster

Yorumlar

8.8
Çok İyi
89 yorum
Yemek
8.6
Konum
10.0
Fiyat Performans
8.6
Oda
8.2
Tavsiye
9.4
Genel Puan
8.8
8.7 Çok İyi
Konum ve lokasyon olarak merkeziydi. Personeller güler yüzlü ve ilgiliydi. Genel hizmetten memnun kaldım.
10.0 Mükemmel
Fiyatına göre uygun bir tesisti. Şehir merkezindeydi. Temiz bir oteldi.
6.7 Orta
Temiz bir tesis. Giriş çıkış işlemlerin hızlıyıd. Personeller ilgili.
9.0 Çok İyi
Resersiyon ve personeller ilgiliydi. Güleryüzlülerdi. Temizlik çok iyiydi. Konumu merkeziydi. Heryere yakındı. Tam iskeledeydi.
9.0 Çok İyi
Fiyat performans açısından başarılı. Merkezde konumlanmakta. Temiz bir tesis. Personeller güler yüzlü.
10.0 Mükemmel
Televizyon ları bazen kontrol edelim çalışmıyor çünkü.
7.3 İyi
Fiyatına göre kalitesi düşüktü. Temizlik iyi değildi. Konum iyiydi.
8.7 Çok İyi
Merkeze yakın olması güzeldi. Fiyat performansı uygundu. Personel de ilgiliydi.
8.0 İyi
Merkezi bir konumda olmasını beğendim. Temiz bir tesisti. Personellerinden memnun kaldım.
8.0 İyi
Temiz bir tesis. Konumu güzeldi merkeze yakındı. Kısa süreli konaklamalara uygun bir tesis.
Yorumlar Otelpuan web sitesinden alınır. Daha fazla yorum görmek için Otelpuan.com
Otelpuan Kullanım Sözleşmesi için
tıklayınız.
Gösterilen yorumlar, Etstur veya Odamax üzerinden rezervasyon yapmış misafirlere aittir.