Grand Atakum Boutique Hotel | Ucuzabilet.com

Grand Atakum Boutique Hotel

star star star
Kavak / Kavak / Samsun  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Şehrin gürültüsünden uzakta sakin ve huzurlu atmosferiyle hizmet veren Grand Atakum Boutique Hotel & Restaurant, keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor. Kaliteli hizmeti ve güler yüzlü personeliyle misafirlerine konforlu bir tatil vadeden Grand Atakum Boutique Hotel & Restaurant, Samsun’da konumlanıyor. Samsun’u ziyaret etme sebebin ister iş ya da fuar olsun, ister turistik bir gezi… Seyahatini ayrıcalıklı kılacak hizmetler sunan otel, Osmanlı mimarisini yansıtan dekorasyonu ve odalarında sunduğu pek çok olanakla lüks ve konforu bir arada yaşatıyor. Tesis; farklı renklere sahip 26 adet konforlu oda, eşsiz bir konum, doğa manzarası, dünya mutfağından seçkin lezzetler ve ücretli havalimanı transferi gibi olanaklarla hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 12:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Grand Atakum Boutique Hotel sizlere tüm yıl boyunca şehir gürültüsünden, kıyı tatilinin bunaltıcı atmosferinden uzaktaki eşsiz bir manzarada, yemyeşil doğayla iç içe, kuş cıvıltıları eşliğinde dinlenmenin, eğlenmenin, spor yapmanın huzurunu verecektir
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesiste koronavirüs önlemleri kapsamında genel sağlık önlemleri alınıp otel ve restoranda dezenfeksiyon işlemi yapılmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster