Harbiye Residence

Harbiye Şişli / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Tesis ekstra 6 euro ücretle kahvaltı hizmeti vermektedir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Hayvan Dostu

Neden Bu Otel?

İstanbul’un merkezi noktalarından Harbiye’de hizmet veren Harbiye Residence; havalimanı, fuar merkezleri, Taksim Meydanı ve metrobüse yakın konumuyla misafirlerine konforlu bir ulaşım sunuyor. Tesis Osmanbey Metro İstasyonu'na 200 m konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tesis sertifikalı profesyonel firma tarafından Nano Virüs Kalkanı yönetimi ile detaylı bir şekilde Nanoksia dezenfektan ile dezenfekte edilmektedir. • Otel girişinde misafirlerin temassız ateş ölçer ile ateşi kontrol edilmektedir. • Otelin tüm alanlarında sosyal mesafeyi koruma adına bilgilendirme etiketleri bulunmaktadır. • Giriş ve çıkış işlemleri temassız yöntemler ile yapılmaktadır. • Otel girişi, resepsiyon ve lobi alanında el dezenfektanları bulunmaktadır. • Daha önce açık büfe olarak hizmete sunulan kahvaltılar, bu süreçte kişiye özel tabaklarda masaya servis şeklinde yapılmaktadır. • Misafir odaları her gün düzenli olarak koruyucu ekipmanlarla temizlenmekte olup, havalandırılmaktadır. • Misafir odalarına sadece maske, eldiven ve elbiseleri dezenfekte edilmiş temizlik personeli girmektedir. • Havlular ve çarşaflar yüksek sıcaklıkta yıkanarak, kurutulmaktadır. • Klima ve havalandırma filtrelerinin ilaçlama, temizlik ve bakımları yapılmıştır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster