Hekimoğlu Otel

star star
Erzurum Şehir Merkezi / Erzurum / Erzurum  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Şehir manzaralı odaları ile misafirlerini ağırlayan Hekimoğlu Otel’in tüm odalarında; merkezi ısıtma sistemi, TV, uydu yayını, banyo gibi olanaklar mevcut. Sabahları misafirlere açık büfe kahvaltı servisi bulunuyor. Misafirler diğer öğünlerde ise tesisin zemin katında bulunan restoranında yöresel yemeklerin ve cağ kebabının tadına bakabilirler. Şehir merkezinde olduğu için tesis çarşıya, kamu binalarına, ünlü restoranlara ve kafelere birkaç dakikalık yürüyüş ile kolayca ulaşım imkanı sunuyor. Tesis Erzurum Kalesi’ne ise 1 km uzaklıkta bulunuyor. Çift olarak konaklayacak misafirlerin girişte evlilik cüzdanı göstermeleri gerekiyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Hekimoğlu Otel, Erzurum şehir merkezinde hizmet veriyor. Tesis merkezi konumu ile hem iş hem de turistik seyahatler için avantaj sunuyor. Erzurum Havalimanı’na 11 km mesafedeki tesis, otobüs terminaline ise 8 km mesafede yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster