Hotel Pera Parma | Ucuzabilet.com

Hotel Pera Parma

Asmalımescit Beyoğlu / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Taksim’de zarif mimarisi ve şık dekorasyonuyla dikkat çeken bir tarihi yapıda hizmet veren Hotel Pera Parma, misafirlerine İstanbul’da eğlencenin kalbinde konaklama şansı sunuyor. Tesis misafirleri güne güzel bir kahvaltıyla başlarken barda lezzetli içeceklerin tadını çıkarabiliyor. Minibar, LCD TV ve uydu yayını gibi olanaklarla donatılmış odalarında misafirlerini ağırlayan tesis, kablosuz internet, lobi, 24 saat resepsiyon hizmeti gibi olanaklarıyla da beğeni kazanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

1895 yılında Art Nouveau tarzıyla inşa edilen binasıyla dikkat çeken Hotel Pera Parma, İstanbul’un kalbi sayılan Taksim’de hizmet veriyor. Şık odaları ve ulaşıma elverişli konumu ile tesis hem iş hem de eğlence odaklı tatillerinize keyif katıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster