Hotel Tatvan Kardelen | Ucuzabilet.com

Hotel Tatvan Kardelen

star star star
Tatvan / Tatvan / Bitlis  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Tesiste çift olarak gerçekleştirilecek konaklamalarda evlilik cüzdanı şartı aranıyor. Tatvan şehir merkezinde konumlanan Tatvan Kardelen Hotel, Van Gölü’ne araçlar yalnızca 3 dakika mesafede bulunuyor. Tesisin ev sıcaklığındaki tüm odalarında; uydu TV, minibar, elektrikli su ısıtıcı, saç kurutma makinesi gibi olanaklar bulunuyor. Sabahları açık büfe kahvaltı ile güne başlayabilir, öğle ve akşam yemeklerinin tadını a la carte restoranda çıkarabilirsin. Kuru temizleme ve ütü hizmetleri ücretli olarak sunuluyor. Dileyen misafirler Nemrut Gölü, Ahlat Selçuklu Mezarlığı’nı gezmek için günlük rehberli turlara katılabilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel
  • Şehir Oteli

Neden Bu Otel?

Tesiste çift olarak gerçekleştirilecek konaklamalarda evlilik cüzdanı şartı aranıyor. Bitlis’in en merkezi yeri olan Tatvan’da hizmet veren Tatvan Kardelen Hotel, temiz ve kullanışlı odalarıyla ve donanımlı toplantı salonlarıyla hem iş seyahatleri hem de tatiller için ideal bir konaklama seçeneği olarak öne çıkıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster