İnci Class Hotel | Ucuzabilet.com

İnci Class Hotel

star star star
Denizli Şehir Merkezi / Denizli / Denizli  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Denizli’nin merkezinde hizmet veren İnci Class Hotel, merkezi konumunun yanı sıra misafirlerine sunduğu konfor ve olanaklarla da oldukça dikkat çekiyor. Otel, hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için ideal bir alternatif oluşturuyor. 47 odası bulunan otelin odalarında; minibar, oda servisi, banyo, dijital kasa, duş, LCD TV, ses yalıtımı, uydu yayını, VRF klima, WC, ütü ve ütü masası gibi olanaklar yer alıyor. Otelde ayrıca, çamaşırhane, kuru temizleme, bar, lobi, ücretsiz otopark, asansör ve 24 saat resepsiyon gibi hizmetler de mevcut. Otel, farklı büyüklüklerdeki toplantı salonlarıyla da çeşitli etkinlik ve organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Otel, Denizli Otogarı'na 5 km, Çardak Havalimanı'na ise 67 km uzaklıkta konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Denizli’de hizmet veren İnci Class Hotel, şehir merkezinde, avantajlı bir konumda yer alıyor. Tesis konforlu odaları, restoranı ve toplantı salonları ile hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalara hitap ediyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster