Irmak Bağ Evi

Bozcaada / Bozcaada / Çanakkale  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Irmak Bağ Evi, Mis kokulu zeytin ağaçları, üzüm bağları ve çiçeklerle çevrili doğası ile huzurlu ve konforlu bir tatil vadediyor. Tesis misafirleri güne ev yapımı reçellerin yanı sıra, bahçesinde yetiştirilen organik sebze ve meyveler eşliğinde nefis bir kahvaltı ile başlıyor. Tesis, Ev sıcaklığındaki odaları ve güler yüzlü personeliyle, misafirlerine şehrin karmaşık yaşamından uzak sakin bir tatil atmosferi sağlıyor. Tesis odalarına 12.00-22.00 saatleri arasında giriş yapılabiliyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 15:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Bozcaada’da yer alan Irmak Bağ Evi, doğa ile iç içe olma imkanı sunan konumu ile misafirler tarafından beğeniliyor. Merkeze yaklaşık 1 km mesafede bulunan tesis, tüm misafirlerine rahat bir konaklama deneyimi vadediyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster