Karaincir Suit Otel

Datça / Datça / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Geniş ve rahatlığa öncelik verilecek şekilde tasarlanan 1+1 dairelerde; yatak odası, salon ve konforlu bir duş içeren bir banyo bulunuyor. Ayrıca; salonda mini mutfak, mini buzdolabı, LCD TV ve koltuklar yer alıyor. Sabahları misafirlerine zengin bir kahvaltı servisi sunan tesiste öğle ve akşam yemekleri sunan bir a la carte restoranın yanı sıra bar bulunuyor. Geniş ve yeşil bir alanda misafirlerine açık havada rahatça vakit geçire imkanı sunan tesis, otopark hizmeti sunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Datça’da yemyeşil atmosferi ve modern dekore edilmiş konforlu odalarıyla dikkat çeken Karaincir Suit Otel, denize 350 metre mesafede yer alıyor. Tesisin misafirleri halk plajından yararlanabiliyor. Tesisin geniş açık havuzu ve çocuk havuzunun yanındaki güneşlenme alanı ise plaja bir alternatif sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesiste tüm hijyen önlemlerine ek olarak temizlik hizmetleri normal şartların iki katına çıkarılmıştır. Odalar giriş öncesinde temizlenmekte ve misafir girişine kadar giriş - çıkışa kapatılmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster