Karia Hotel Palamutbükü | Ucuzabilet.com

Karia Hotel Palamutbükü

Palamutbükü Datça / Datça / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Datça’nın sevilen koylarından Palamutbükü mevkiinde misafirlerini ağırlayan Karia Hotel, doğayla iç içe olma imkanı sunan konumu ile beğeniliyor. Muhteşem bir manzaraya sahip olan tesis, tüm misafirlerine huzurlu ve konforlu bir tatil deneyimi vadediyor. Tesisin açık havuzu bulunuyor. Misafirler, tesis bünyesinde bulunan Stoa Restoran’da kahvaltı yaparak güne başlayabilir ve gün boyu servis edilecek olan atıştırmalıklarla lezzetli molalar verebilir. Tesisin ayrıca sahil kenarında yer alan bir restoranı (Almond Restaurant) ve restoranın önünde plaj alanı bulunuyor. Bu alanda şemsiye, şezlong ve yeme, içme hizmetleri sunuluyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Masmavi denizi, yemyeşil doğası ile Karia Hotel Palamutbükü, Datça’nın sessiz ve sakin koyu Palamutbükü’nde seni bekliyor. Doğanın kalbinde, yeşil ve mavinin her tonu ile misafirlerini ağırlayan otel, misafirlerini bedenini dinginlikle besleyebileceğin, benzersiz bir konaklama deneyimine davet ediyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tesiste; el hijyeni ve temizlik ürünü spesifikasyonları, misafir odası ve ortak alan temizlik prosedürleri en üst düzeyde arttırılarak uygulanmaktadır. • Tesiste; otel ve restoran misafirleri ile çalışanları her zaman korumak için temizlik kuralları hijyen prosedürleri kapsamında hareket edilmektedir. • Tesiste Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı dezenfektan ürünleri ve koruyucu ekipmanları ile çalışılmaktadır. • Ortak alanlara yönelik standart temizlik uygulamaları arttırılmıştır. Tüm kapı kolları, tuvaletler, masa ve sandalyeler gibi alanlar kısa aralıklarla dezenfekte edilmektedir. • Misafirlerden covid-19 kapsamında zorunlu olan ‘’Misafir Giriş Taahhütname’’ belgesinin imzalanması rica ediliyor. • Bu kapsamda kurallara uymayan misafirlerin tesise girişleri yapılamamaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster