Kaya Apartments

Kalkan / Kalkan / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Begonvillerle çevrili dar sokakları ve maviliğin binbir tonuna sahip koylarıyla Akdenizin ve Egenin tam ortasında bulunan bu gizli liman kasabasına hoş geldiniz. Apartımız siz değerli misafirlerimize iyi bir hizmet vermek ve ev sıcaklığında bir konfor sunmak için bu yıl hizmetinize açılmıştır. Doğal şık ve modern konseptiyle tasarladığımız apartımız Kalkanın merkezinde sahile sadece 5 dakikalık yürüme mesafesiyle sizlere unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor. Kaya Apartments ev konforunda ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik pek cok imkanı sizlere sunuyor. Apartımızda konaklayan misafirlerimiz günün tadını havuz kenarında çıkarabilir ya da Kalkan Plajına,Kaputaş Plajına veya Patara Antik Kenti gibi Kalkan çevresinde gezilecek her yere kısa sürede ulaşabilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 10:00

Neden Bu Otel?

Konaklama tesisimiz bulunduğu konum olarak şehir merkezinde olup sahile 500 metre uzaklığındadır.Tesisimiz ilk senesi olup yeni renovasyondan geçmiştir apart dairelerimiz geniş,ferah ve modern dizayn edilmiştir
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Genel kullanım alanlarına ilişkin sosyal mesafe planı hazırlanmıştır. Misafirlerin kolayca görebileceği yerlerde uyulması gereken kurallar ile ilgili bilgilendirme ve sosyal mesafe işaretlemeleri yapılmıştır Otel girişine el dezenfeksiyon standı konulmuştur. Odalar, elle temas edilen yüzeyler ve telefon, kumanda, kapı-pencere kolları gibi donanımlar misafirin konaklaması sona erdiğinde dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenecektir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster