Kiraz Beach Otel

Erdek /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Denize sıfır bir konumda hizmet sunan tesisin plajında 2 ayrı özel kum, şezlong ve şemsiye bulunuyor. Tesiste, bahçe ve deniz manzaralı olarak ayrılan toplam 77 oda bulunuyor. Tüm odaları balkonlu olan tesisin, 25 odası müstakil bir dizayna sahip. Tesiste, alkollü ve alkolsüz olmak üzere hizmet sunan iki ayrı restoran bulunuyor. Yarım Pansiyon ve Tam Pansiyon konaklamalar için alkolsüz restoran hizmet sunuyor. Tesisin alkollü restoranı a la carte olarak hizmet veriyor. Tesiste, ücretli alanlardan yararlanmak isteyen misafirlerin önceden rezervasyon yapmaları gerekiyor. KİRAZ Superior Double Room konaklama konsepti ‘Oda Kahvaltıdır’. Kahvaltı hizmeti tesis içerisindeki KİRAZ Mini Restoranda verilmektedir. Evcil hayvanlar sadece Superior oda tipleri için 10 kg’a kadar kabul edilmektedir. Tesis içeri rezervasyonlu hizmet veren alanları resepsiyondan bilgi alabilirsiniz. Bu alanları kullanmak için rezervasyon yaptırmanızı öneririz.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Tesisimize girdiğiniz ilk andan itibaren kendinizi eşsiz bir deneyimin içerisinde bulacak, asırlık ağaçların altından denize doğru adımlarken hayatın rutin gidişinden uzaklaşacağınız bir tatil yaşayacaksınız. Denize sıfır konumda olan mavi ve yeşil KİRAZ Superior Double Room konaklama konsepti ‘Oda Kahvaltıdır’. Kahvaltı hizmeti tesis içerisindeki KİRAZ Mini Restoranda verilmektedir. Evcil hayvanlar sadece Superior oda tipleri için 10 kg’a kadar kabul edilmektedir. Tesis içeri rezervasyonlu hizmet veren alanları resepsiyondan bilgi alabilirsiniz. Bu alanları kullanmak için rezervasyon yaptırmanızı öneririz.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Covid-19 önlemleri kapsamında, tesiste çalışanların ve misafirlerin sağlığı için tüm tedbirler alınmaktadır. • Tesis içerisine giren her misafirin ateş kontrolü ve HES kodu sorgulaması yapılmaktadır. • Odaların hijyenik ve insan sağlığına zararsız ürünlerle temizlenmesine özen gösterilmektedir. • Her misafirin otelimize girişi öncesinde odalar en az 1,5 saat havalandırılmaktadır. • Tesis içerisinde belirli mesafelerde alkol bazlı el antiseptiği ve dezenfektan noktaları bulunmaktadır. • Bütün masa ve şezlonglar, sosyal mesafeye uygun olarak konumlandırılmıştır. • Ortak kullanım alanları olan açık duş ve restoran tuvaletleri, sık sık dezenfekte edilmektedir. • Personeller maske ile çalışmakta olup her gün işe başlamadan önce ateş kontrolü ve HES kodu sorgulamasıyla mesailerine başlamaktadırlar.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster