Lamec Hotel Business | Ucuzabilet.com

Lamec Hotel Business

star star star
Gebze / Gebze / Kocaeli  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Tesiste evlilik şartı aranmaktadır. Kocaeli’nde iş ve ticaret merkezlerinin yoğunlaştığı Gebze’demodern ve şık bir odalarının yanı sıra toplantı salonu ve restoran gibi ayrıcalıklarıyla öne çıkan Lamec Hotel Business, iş ya da tatil odaklı konaklamalar için uygun bir adres sunuyor. Tesisin zevkli bir dekorasyon ile konforu buluşturan odalarında; kasa, telefon, banyo, buklet banyo ürünleri, duş, kablosuz internet, klima, oturma alanı, saç kurutma makinesi, ses yalıtımı, su ısıtıcısı, televizyon, uyandırma servisi, uydu yayını, WC, çalışma masası bulunuyor. Tesisin toplantı ve seminerlere uygun salonlarında profesyonel hayatın tüm gereklerine cevap verecek donanım misafirlerin hizmetine sunuluyor. Tesis, Gebze Organize Sanayi Bölgesi gibi merkezi noktalara kolayca ulaşılan bir konumda yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Kocaeli Gebze’de bulunan Lamec Hotel Business, sauna, hamam, masaj, konferans salonu, business center, kapalı havuz ve toplantı salonu gibi olanaklarıyla iş seyahatleri için ideal bir konaklama sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Otelin Güvenli Turizm Sertifikası bulunmaktadır. Misafirlerin giriş işlemleri için HES Kodu bildirme zorunluluğu bulunmaktadır. Yabancı misafirler içinse tesise girişte Covid-19 Negatif test sonucu gerekmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster