Lazz City Hotel | Ucuzabilet.com

Lazz City Hotel

star
İstiklal Caddesi Beyoğlu / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Hem iş hem de eğlence amaçlı dizayn edilen Lazz CityHotel, şehrin en popüler yerlerinden biri olan Beyoğlu bölgesinde ünlü istiklal caddesine 50 mt mesafedeideal bir lokasyona sahip. Havaalanının 40Km uzağında bu 3 yıldızlı otele havaalanından kolayca ulaşılabilir. Kendini şehre bırakmak isteyenler içinTox Leather, Galatea Sanat Galerisi galata kulesi ziyaretçiler için görülmesi gereken yerlerden sadece birkaçı. Lazz City Hotel, unutulmaz bir konaklama deneyimi için mükemmel bir hizmet ve üstün nitelikli imkanlar sunuyor. Otelde her sabah ücretsiz kahvaltı ve24 saat oda servisi, her odada ücretsiz Wi-Fi, 24 saat güvenlik, bakkal, günlük oda hizmeti gibi imkanların tadını çıkarabilirsiniz. Lazz City Hotel, ambiyansını birçok konuk odasında tamamen yansıtıyor. elbise dolabı, havlu, ahşap parke, düz ekran televizyon, çarşaf gibi özellikler hizmetinizde olan imkanlardan sadece birkaçı. hotel istanbul un kalbi olan taksim de bulunmaktadır İdeal konumu ve olanaklarıyla Lazz CityHotel sizi birçok yönden tatmin edecek.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 13:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Hem is hem de eglence amaçli tasarlanan Lazz City Hotel, sehrin en popüler yerlerinden biri olan Beyoglu bölgesinde ünlü Istiklal Caddesi'ne 50 mt mesafede ideal bir lakosyana sahiptir. Lazz City Hotel odalarinda elbise dolabi, havlu, ahsap parke, dü
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster