Leda Beach Hotel

Side Manavgat / Antik Side / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Leda Beach Hotel, tarihi kalıntılar ve doğal güzellikleriyle göz kamaştıran Side’de konumlanıyor. Deniz kenarındaki konumu ve yeşilliklerle çevrili huzurlu atmosferi ile misafirlerine keyifli bir tatil vadeden tesisin odaları, ana binada ve bungalov olarak bahçede yer alıyor. Çoğu deniz manzaralı olan odalarında; duş, telefon, TV, klima, minibar, saç kurutma, balkon mevcut. Tesisin restoranında tatiline lezzet katabilir, internet kafe, market ve özel otopark imkanlarından yararlanabilirsin. Tesiste çocuklar için de yüzme havuzu bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Tarihin göz alıcı izlerini muhteşem bir doğayla buluşturan Side’de misafirlerini ağırlayan Leda Beach Hotel, denizin kıyısında yeşil bir bahçe içerisinde konforlu odaları ve restoranı, çocuk oyun alanının yanı sıra özel plajıyla öne çıkıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster