Limonata Otel Assos

Assos / Ayvacık / Çanakkale  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Assos’ta yemyeşil bir bahçe içinde huzuru Ege’nin eşsiz deniziyle buluşturan Limonata Butik Otel, misafirlerini Ayvacık’ta ağırlıyor. Kendine ait plajı ve iskelesi olan tesis, misafrlerine zengin sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri sunuyor. Sade ancak konforlu odalarında misafirlerinin tüm konaklama ihtiyaçlarına yanıt veren tesiste; kablosuz internet, bar, restoran, oda servisi, çamaşırhane, otopark ve 24 saat resepsiyon hizmeti sunuluyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 15:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Yeşille maviyi buluşturan Kazdağları’nın eteklerinde hizmet veren Limonata Butik Otel, kendine ait sakin bir koyda misafirlerine sakin ve sessiz bir atmosferde tatil imkanı sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesis, misafirlerin odalarını aşağıdaki sorular doğrultusunda hazırlıyor: • Standart mefruşat & havlu, kullan at mefruşat & havlu mu istersiniz, kendiniz mi getirirsiniz? • Şezlong minderiniz için tek kullanımlık minder kılıfı ister misiniz? • Masanız için standart masa örtüsü mü istersiniz, tek kullanımlık mı yoksa kendiniz mi getirirsiniz? • Yemek servisinde standart servis mi istersiniz, kullan at tabak, çatal, bıçak, bardak mı istersiniz? Ayrıca Covid-19’a İlişkin Alınan Tedbirler: • Tesisin girişinde 1 adet el dezenfektanı hediye ediliyor. • Tesis girişinde temassız ateş ölçerle ölçüm yapılıyor. Sonucunun normal değerlerin üzerinde olması durumunda misafir, tesiste ağırlanamıyor. • Misafirin dilediği zaman kullanabileceği 2 adet alkol bazlı sıvı dezenfektan istasyonu hizmete sunulmuştur. • Tesisin ortak kullanım alanları sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenmiştir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster