Turka Loca City Hotel

Lara-Kundu Antalya Merkez / Antalya / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Turka Loca Apart Hotel, havalimanına 15-20 dakika (araç), Kaleiçi Şehir Merkezi'ne 10 dakika (araç), denize(falez) ise 5 dakika (yürüme) uzaklıktadır. Ayrıca Medical Park Hastanesi'ne ise 250 metre mesafededir. Odalarımız 1+1 (yatak odası, salon ve özel banyo) olup içerisinde klima, çift kişilik yatağa ek olarak çekyat ya da single yatak, mini buzdolabı, kettle ve çamaşır makinesi mevcuttur. Odalarımızda 3 yetişkin rahatça konaklayabilmektedir. Televizyon ve ücretsiz internetin yer aldığı dinlenme alanımızda ya da bahçemizde huzurlu ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Otelimizde ayrıca çocuk parkı ve ücretsiz otopark da mevcuttur. Oda kahvaltı şeklinde yapılacak konaklamalar için kahvaltı servisimiz, sabah 08:30-10:30 saatleri arasında tabak kahvaltı olarak servis edilmektedir. T.C. vatandaşlarının konaklama yapabilmesi için giriş esnasında HES kodunu bildirmesi zorunludur.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Turka Loca Apart Hotel Antalya, Muratpaşa, Lara bölgesinde bulunmaktadır. Odalarımız 1+1 olarak dizayn edilmiştir. Otelimiz ayrıca havalimanına 15-20 dakikalık, Kaleiçi Şehir Merkezi'ne ise 10 dakikalık mesafededir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster