Masel Hotel | Ucuzabilet.com

Masel Hotel

star star star star
Adana Şehir Merkezi / Adana / Adana İli  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Adana şehir merkezinde misafirlerine hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için konforlu bir deneyim yaşatan Masel Hotel, konumu itibariyle avantajlı bir konaklama imkanı sunuyor. Modern tarza dekore edilmiş 46 odası bulunan otelin odalarında; klima, telefon, Wi-Fi ve minibar gibi olanaklar yer alıyor. Otelde; restoran, bar ve kütüphane gibi hizmetlerin yanında tam donanımlı bir toplantı salonu da mevcut.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Adana şehir merkezinde bulunan Masel Hotel, Seyhan Baraj Gölü manzarası eşliğinde misafirlerini ağırlıyor. İş oteli konseptiyle hizmet veren tesis, modern tasarımlı odaları ve sunduğu olanaklarla tatil amaçlı konaklamalara da hitap ediyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Otel misafirlerinin konaklama seyahat planları gibi bilgiler düzenli olarak sorulmakta ve konaklama öncesi ateşleri ölçülmektedir. • Odalarda ve kapalı alanlardaki pencere ve camlar, günlük temizlik sırasında açık bırakılarak düzenli havalandırma sağlanmaktadır. Temizlik öncesi ve sonrasında ise ozon jeneratörleri ile otel dezenfekte edilmektedir. • Otelde sisleme yöntemiyle tüm odalar ve tüm ortak kullanıma açık alanlar ULV cihazları kullanılarak günlük olarak sterilize edilmektedir. • Oda temizliğini yapan çalışanlar gereken hijyen kurallarına uymakta, düzenli olarak eldiven ve maske kullanmaktadır. Tüm çalışanların ateş ölçümleri periyodik olarak yapılmaktadır. • Misafirlerin kullandığı tüm odalara ve tüm ortak mekanlara VAM cihazları ile sürekli taze hava verilmektedir. • Otelde konaklama sonrası çıkış yapan otel misafirlerinin odaları tüm Covid-19 önemlerini ve tedbirlerini tam olarak yerine getirdikten sonra yeni misafirlerin kullanımına sunulmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster