Mavi Marin Boutique Hotel

Ünye / Ünye / Ordu  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ordu, Ünye’de tarihi Aya Nikola bölgesinde bulunan Mavi Marin Cafe Restaurant Boutique Hotel, iç mimari tasarımı ile lüks ve konforu sizlerle buluşturuyor. Mavi Marin, Karadeniz turizmine değer katmayı ve misafirlerine dünya standartlarında konaklama hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Misafirlerimizin tüm ihtiyaçların düşünüldüğü 11 standart, 2 suit ve 2 aile odası ile hizmet vermektedir. 08:00 – 23:00 saatleri arasında oda servisi hizmeti verilmektedir. Black Pearl Lounge, 10 – 12 kişi oturma kapasitesi ile otelimizin 2. katında yer almaktadır. Deniz manzarası eşliğinde alkollü – alkolsüz içecek seçenekleri ile manzaranın tadını çıkartabilirsiniz. Barımız 12.00 – 00.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Denize Sıfır
  • Şehir Oteli

Neden Bu Otel?

Denize sıfır konumda yer alan Mavi Marin Butik Hotel, doğayla iç içe huzurlu ve sakin bir atmosfer sunuyor
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Misafirleri talep etmesi durumunda maske ve eldiven temin edilebilmektedir. • Misafirleri girişte görevli personel tarafından ateş ölçümü yapılmaktadır. Ayrıca misafirler el dezenfektanı ile karşılanmaktadır. • Ateş ölçümleri sonucunda 38 derece ve üzeri ateşi olan misafirler, tesise kabul edilmeden en yakın sağlık kuruluşuna başvurmaları konusunda yönlendirilecektir. • Misafirlerden son 14 gün içerinde bulunduğu yerler ve varsa kronik rahatsızlıklarının olup olmadığı, Covid-19 geçirip geçirmediklerine ilişkin bilgilendirme alınmaktadır. • Tesiste mümkün olduğunca, temasız ödeme alınmaktadır • Odalarda şampuan, duş jeli gibi kişisel bakım ürünler tek kullanımlık olarak bulunmaktadır. • Oda temizliği yapan personel her misafir odası için tek kullanımlık eldiven ve maske kullanmaktadır. • Aynı odada konaklayan veya aynı aileden olan misafirlerin genel alan kullanımlarında birbirleri ile sosyal mesafe şartı aranmamaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster