Milport Hotel Levent | Ucuzabilet.com

Milport Hotel Levent

Şişli / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki merkezi noktalarından Şişli’de hizmet veren Milport Hotel Levent, zevkli dekorasyon ile konforu buluşturuyor. Tesisin odalarında banyo, duş, kasa, klima, LCD TV ve uydu yayını bulunuyor. Tesisin toplantı ve seminerlere uygun salonlarında, profesyonel hayatta ihtiyaç duyulabilecek tüm donanım mevcut. Beşiktaş, Gayrettepe ve Mecidiyeköy gibi merkezi noktalara kolayca ulaşılan bir bölgede yer alan tesis, misafirlerine avantajlı bir konumda kalma avantajı sağlıyor. Tesiste check-in işlemlerinin tamamlanma saati 00.00. Misafirlerin rezervasyon sırasında kimlik bilgilerini tesise bildirmiş olması gerekiyor. Kimlik bilgileri önceden bildirilen misafirlerin 00.00 sonrası girişleri kabul ediliyor. Bunun dışında 00.00 sonrası check-in işlemi yapılmıyor. Kimlik ve adres bilgileri check-in sırasında birlikte verilmeyen 2. veya 3. kişilerin aynı odada konaklama talebi reddediliyor. Check-in sonrası, kimlik ve adres bilgileri verilse bile diğer kişilerin konaklama talebi kabul edilmiyor. Bu durum rezervasyon ve check-in sırasında tesis tarafından misafirlere bildiriliyor ve misafirlerin konu ile ilgili herhangi bir talepte bulunmayacağını kabul ve beyan etmesi sağlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

İstanbul’un iş ve ticaret merkezlerinin yoğunlaştığı Levent’te modern ve şık bir odalarının yanı sıra toplantı salonu ve restoran gibi ayrıcalıklarıyla öne çıkan Milport Hotel Levent, iş ya da tatil odaklı konaklamalar için uygun bir adres sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster