Mirada Del Monte

Erciyes / Erciyes / Kayseri /  Haritada Göster
8.4
27 yorum
Açık büfe
Restoran
Restoran
 Güvenli Turizm Sertifikalı Tesis 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılan Güvenli Turizm Belgelendirme Programı; tesislerin uygulamaları gereken sağlık ve hijyen kurallarının yanı sıra almaları gereken önlemleri kapsıyor.

Güvenli Turizm Belgesi’ne sahip olmak isteyen tesisler; uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak belirlenen sağlık ve hijyen kurallarının uygulanması hususunda yetkili denetim firmaları tarafından bir dizi denetime tabi tutuluyor. Denetimler düzenli aralıklarla tekrarlanarak kayıt altında tutuluyor.

- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

OTEL OLANAKLARI

Kapalı Restoran
Lobi
Emanet Kasası
Kablosuz İnternet
Açık Otopark
Bar Ücretli
Çamaşırhane Ücretli
Araç Kiralama Ücretli
Telefon ve Faks Hizmeti Ücretli
Taze Sıkılmış Meyve Suları Ücretli

SPOR

Lift Hizmeti

ÇOCUK / BEBEK

Çocuk Bakıcısı Ücretli

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Erciyes Kayak Merkezi 801 m
 Teleferik Kayak Pisti 863 m
 Erciyes Cami 890 m
 Erciyes Üniversitesi Kayak Merkezi 1107 m
 Kar Tanesi Tesisleri 2970 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Mirada Del Monte, Erciyes Dağı'nın eteklerinde yer alıyor ve kayak sporuyla ilgilenen herkes için keyifli bir konaklama alternatifi sunuyor.

Tesisin konforlu bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş odalarında; kablosuz internet, kasa, oda servisi, telefon, duman dedektörü, duş, merkezi ısıtma, saç kurutma makinesi ve TV gibi olanaklar bulunuyor.

Tesiste ayrıca; lift hizmeti, araç kiralama, çocuk bakıcısı, kapalı restoran ve otopark gibi hizmetler de mevcut.

Mirada Del Monte; Kayseri şehir merkezine 25 km, Kayseri Havalimanı'na ise 28 km mesafede konumlanıyor.

Daha Fazla Göster

Kayak Pisti

Tesis, Tekir Kapısı'na 300 m, Develi Kapısı'na 200 m uzaklıkta olup ve bu kapılara transfer servisi ücretsiz yapılıyor. Hisarcık ve Hacılar kapılarına transfer ücretlidir.
Kayak odası (eşya bırakımı), kayak dersleri, kayak malzemeleri ve skipass kullanımı ücretlidir

Skipass ücretli.

Daha Fazla Göster

Yeme / İçme

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Yemeklerde soft içecekler, çay, hazır kahve, kadeh şarap ve bira ücretsiz, diğer içecekler ücretli. Beş çayı ücretsiz. Bunların dışında tesis genelinde alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretli.

Daha Fazla Göster

Hizmet Saatleri

07.00-10.00 Kahvaltı
12.30-14.00 Öğle Yemeği
16.00-17.00 Çay Saati (Kuru Pasta ile)
19.00-21.00 Akşam Yemeği

Daha Fazla Göster

Konum

Erciyes mevkiindeki tesis; Kayseri şehir merkezine 25 km, Kayseri Havalimanı'na ise 28 km mesafede konumlanıyor.

Daha Fazla Göster

Çocuk / Bebek

Tesiste ücretli olarak çocuk bakıcısı hizmeti mevcut.

Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Erken rezervasyon indirimli satılan odaların iptal değişiklik hakkı yoktur. Bu odalar için genel iptal şartları geçerli değildir. 

Mirada Del Monte'de odalara giriş, saat 14.00'ten itibaren başlıyor. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı.

Tesisin odalarında iki yetişkin yanında en fazla bir çocuk konaklama yapabiliyor.  

Tesislerde verilen Tam Pansiyon konaklamalar, öğle yemeği ile başlayıp, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü kahvaltı ile son bulur.

Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi biri otelden erken ayrılırsa, ücret iadesi yapılmaz.Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster

Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler

Tesis, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığınca yetkilendirilmiş olan TSE (Türk Standartları Enstitüsü) tarafından yerinde denetlenmiş ve bu denetleme süreci sonunda Sağlık Turizm Sertifikası almıştır.

Çalışanlar ile İlgili Alınan Önlem ve Hijyen Uygulamaları

 • Tüm personeller temizlik ve hijyen konusunda uluslararası bilinirliği olan Diversey Şirketi’nin eğitimlerinden geçmektedir. Bu konudaki eğitimler, değişen gelişen yeni durumları takip edebilmek adına periyodik düzenlenecek şekilde planlanmıştır.
 • İşe geliş gidişlerde kullanılan transfer araçları her gün servis öncesi ve sonrasında havalandırılmakta ve dezenfekte edilmektedir.
 • Güvenli mesafe kuralları ve yasal otoritelerin kuralları gözetilerek yeniden düzenlenmiştir.
 • Tüm personellere misafir ve ortam ile temasına uygun kişisel koruyucu ekipman (maske, eldiven siperlik gibi) ile el dezenfeksiyon imkanı sağlanmıştır ve kullanımları izlenmektedir.
 • Tüm personel ortak alanları sosyal mesafe kuralına uygun şekilde yeniden düzenlenmiştir. Personel yemekhanesinde yemek servis şekli değiştirilmiştir. Bu alanlara yeterli sayıda el dezenfektanı yerleştirilmiştir. Bu alanlar periyodik olarak dezenfekte işlemine tabi tutulmaktadır.
 • Personel üniformaları sıklıkla değiştirilerek yıkanmakta ve personel işbaşı yapmadan önce dezenfekte uygulamasından geçirilmektedir. Aynı vardiyada mümkün olduğunca aynı personelin çalıştırılmasına özen gösterilmektedir.
 • Tüm personel ortak alanlarında ve geri plandaki çalışma ünitelerinde el ve solunum hijyeni önemini belirten afişler yer almaktadır.
 • Sosyal mesafenin korunması kuralına titizlikle uyulmaktadır.

Genel Mekanlar ile İlgili Alınan Önlem ve Hijyen Uygulamaları

 • Tesiste kimyasal temizlik ürünleri konusunda uluslararası bilinirliği olan Diversey ile çalışılmaktadır. Marka yetkilileri tüm personele kullanılan kimyasallar ile ilgili detaylı eğitimler verilmektedir. Bu nedenle temizlik esnasında uygun dozda ve doğru kimyasalların kullanılması sağlanmaktadır.
 • Her alan için uygun temizlik malzemesi ve farklı ekipmanlar ile dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır.
 • İç alanlar, genel alanlar, lobi ve resepsiyon alanları sıklıkla temizlenerek dezenfekte edilmektedir.
 • Ortak alanlarda bulunan tuvaletlerde sık kullanılan yüzeylerde etkin dezenfektanlar kullanılarak hijyen sağlanmaktadır.
 • Tüm temizlik personeli bu süreç içinde tek kullanımlık eldiven ve maske kullanmaktadır.
 • Tüm genel tuvaletler asansör bekleme alanları gibi el ile temasın yoğun olduğu yerlere el dezenfeksiyon üniteleri yerleştirilmiştir.
 • Havalandırma ve klima sistemi ile çamaşır bulaşık makinesi gibi diğer cihaz ve donanımın periyodik bakımları yapılmakta gerekli olanların sterilizasyonu sağlanmaktadır.
 • Temizlik ve dezenfeksiyon uygulama aralıkları sıklaştırılarak hazırlanan detaylı kontrol listeleri titizlikle denetlenmektedir.
 • Asansörlerin kapasite kullanımları aynı anda sadece bir ailenin üyeleri veya 2 kişi binebilecek şekilde sınırlandırılmıştır.
 • Asansörlerin sosyal mesafe kurallarına uygun kullanımına ilişkin asansör içi yer işaretleri ve yazılı bilgilendirmeler yapılmıştır.

Tesise Giriş ve Çıkış İşlemleri

 • Tüm giriş ve çıkış işlemleri sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yeniden düzenlenmiştir.
 • Güvenli bekleme alanları oluşturulmuştur.
 • Mesafe işaretlemeleri yerleştirilmiştir.
 • Misafirlerin bagajları dezenfekte edildikten sonra odalara güvenli bir şekilde gönderilmektedir.
 • Tüm misafirler, uygulama ve önlemler hakkında girişte bilgilendirilmektedir.
 • Oda kapı kartları girişten önce dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.
 • Gerekli belgeleri doldurmak için kullanılması gereken kalemler dezenfekte edilip, paketlenmiş şekilde misafirlere verilmektedir.
 • Shuttle arabaları sıklıkla dezenfekte edilmekte ve transferler sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde yapılmaktadır.
 • Tesiste yeterli sayıda temassız pos cihazı bulunmakta ve bu cihazlar sıklıkla dezenfekte edilmektedir.
 • Konaklama süresince alınmış önlemler ve hijyen uygulamaları hakkında misafir ilişkileri departmanı tüm kadrosu ile misafirlere her konuda yardımcı olacak şekilde görevlendirilmiştir.

Misafir Odaları

 • Oda temizliklerinde etkili dezenfektan ve çamaşır suyu kullanılmaktadır.
 • El temasının yoğun olduğu kapı kolları bataryalar telefon ahizesi televizyon kumandası klima kumandası aydınlatma anahtarları su ısıtıcıları mini barlar temizlikleri yapıldıktan sonra ayrıca dezenfekte edilmektedir.
 • Oda temizliğinde çalışan personel maske ve eldiven kullanmaktadır. Başka bir odanın temizliğine geçilirken bu malzemeler yenileriyle değiştirilmektedir. Aynı şartlar odalara tüm personel tarafından uygulanmaktadır.
 • Kullanılan tüm tekstil ürünleri yüksek derecede ve yeterli sürelerde uygun deterjanlarla endüstriyel çamaşır makine sistemleri ile donatılmış çamaşırhanede özenle yıkanmaktadır.
 • Tesiste mini bar ürünlerin tedarikçilerden temini sırasında dezenfektan işleminden geçirilerek teslim alınmakta güvenli ortamda muhafaza edilmekte ve odalara servis edilmektedir.
 • Odaların temizlik işlemleri bittikten sonra minimum 1 saat süre ile havalandırılmaktadır.
 • Yıkanamayan ve silinemeyen tekstiller (perde kırlent yastık koltuk sandalye vb.) ulaşılması güç alanlar dahil tüm yüzeyler özel dezenfeksiyon ekibi tarafından ULV cihazı ile sisleme yöntemiyle tüm ortama dağılabilen uygulama ile dezenfekte edilmektedir.
 • Her misafirin çıkışında odalar ULV ile sislenmek suretiyle dezenfekte edilmektedir.
 • Odalarda bulunan yatak şalı ve dekor yastıkları ile yasal olarak bulunması gerekenler dışında tüm kağıt karton sümen deri malzemeler kaldırılmıştır.
 • Oda mini barlarında bulunan bardaklar kullan-at olarak değiştirilmiştir ve her misafir çıkışından sonra yenileri konulmaktadır.
 • Oda kapasite kullanımları titizlikle takip edilerek mümkün olduğu kadar seyrek aralıklarla oda yerleştirilmeleri sağlanmakta ve check-out yapılan odalara tüm temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden sonra belli bir süre yeni misafir alınmamaktadır.
 • Bir odada konaklayan misafirler, çıkış yaptıktan sonra tüm buklet malzemeleri değiştirilerek yenileri yerleştirilmektedir.
 • Odalardaki klima menfez ve üfleme kapaklarının detaylı dezenfekte işlemi her hafta yapılacak şekilde güncellenmiştir.

Yiyecek ve İçecek Üniteleri

 • Tesiste yiyecek ve içecek servisi, kaliteden ödün vermeden Tam Pansiyon sistemi ile devam edecektir.
 • İhtiyaç duyulması halinde açık büfe restoranlardaki yoğunluğu azaltmak adına bazı a la carte restoranlarda servis verilmeye başlanacaktır.
 • Tüm yiyecek ve içecek ünitelerimizin girişlerinde dezenfeksiyon teçhizatları bulunacak ve girişlerde karşılama ve kapasite kullanımları ile ilgili olarak gerekli yönlendirmeleri yapan personel görev alacaktır.
 • Tüm yiyecek ve içecek ünitelerinde masa sandalye tabure ve oturum aralıkları sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yeniden düzenlenmiştir.
 • Tüm otellerin restoran bar ve genel mekan büyüklükleri ve kapasiteleri son derece ferah ve yeterli durumdadır.
 • Yiyecek içecek ünitelerimizin genel temizlik ile masa sandalye tezgah büfeler ve diğer malzeme ve materyalleri temizlikleri servis başlangıç ve bitişlerinde temizlik ve dezenfeksiyon planlarında belirlenen metot ve periyotlarda gerçekleştirilecektir.
 • Masalarda masa örtüsü ve bez peçete kullanılmayacaktır. Stick şekerlerin kullanımına devam edilip ortak kullanılan tuzluk ve biberliklerin yerine tek kullanımlık ürünler bulundurulacaktır.
 • Bulaşıklar, bulaşık makinesi ile yıkanmaktadır ve elde yıkama kesinlikle yapılmamaktadır. Duruma göre tek kullanımlık malzemeler ile sunumlar da yapılabilir.
 • Buz makineleri gün içerisinde periyodik olarak dezenfekte edilmektedir ve aylık ince temizlikleri kesinlikler aksatılmayacak şekilde planlanmıştır.
 • Bütün gıdalar kapalı alanlarda veya üstü kapalı saklanmaktadır.
 • İçecek servisinde kullanılan pipetler her biri ayrı ayrı ambalajlanmış şekilde hizmetinize sunulacaktır.
 • Kokteyllerde kullanılan lime limon gibi meyveler istasyonlarda bulundurulmamakta dolaplarda muhafaza edilerek buradan servis edilmektedir.

Mutfak Alanları

 • Tesiste, ISO 22000 gıda güvenliği standartları doğrultusunda gıda üretimi yapılmaktadır. Gıda üretim alanları için tesiste, en üst hijyen ve kalite standartları uygulanmakta olup hizmet ve üretim standartları akredite kuruluşlar tarafından belgelenmektedir.
 • Mutfak alanları, mutfakta kullanılan her türlü ekipman tezgah ve saklama alanlarının temizlik ve hijyeni sıklıkla yapılmaktadır.
 • Misafirlere sunulan tüm sebze ve meyve ürünleri, ozonlu yıkama otomasyon sistemi ile derinlemesine yıkanmakta dezenfeksiyon işlemine tabi tutulmaktadır.
 • Mutfak alanlarında sterilizasyon cihazları el ve vücut hijyeni için gerekli alet ve ekipman bulundurulmaktadır.
 • Mutfak personeli, koruyucu maske bone eldiven ile çalışmaktadır. Uyulması gereken kurallarla ilgili detaylı eğitimler verilmektedir.
 • Kirli ekipmanlar sadece bulaşık makinasında yıkanmaktadır.

Havuz, Plaj ve Eğlence Aktiviteleri

 • Havuz temizlikleri her zaman olduğu gibi herhangi bir hastalığa veya salgına yer vermeyecek yasal normlarda belirtilen kimyasal değerlere uygun şekilde yapılmaya devam edilmektedir.
 • Havuzlardan düzenli olarak resmi havuz numuneleri alınmakta ve akredite laboratuvarlarda kimyasal ve mikrobiyolojik su analizleri yapılmaktadır.

SPA ve Fitness Merkezi

 • Sauna hamam ve buhar odalarımızda kullanım kapasiteleri hijyenik şartlara ve sosyal mesafe uygulamalarına göre sınırlandırılmıştır.
 • Belirlenen alanlarda el dezenfektanı bulundurulmaktadır.

Toplantı Salonları

 • Tüm toplantı salonlarında temizlik hizmetleri sıklığı artırılmış olup toplantı aralarında periyodik olarak etkili dezenfektanlar kullanılarak temizlik uygulanmaktadır.
 • Toplantı salonları gün sonunda özel dezenfeksiyon ekibi tarafında ULV cihazı ile sisleme yöntemiyle tüm ortama dağılabilen uygulama ile dezenfekte edilmektedir.
 • Tüm toplantı salonları tuvaletlerinde ve sık kullanılan yüzeylerde etkin ve uygun dezenfektanlar kullanılarak temizlik işlemleri yapılmaktadır.
 • Toplantı salonlarının giriş alanlarında yeterli sayıda dezenfeksiyon üniteleri yerleştirilmiştir.
 • Toplantı salonlarında kullanılan ekipmanlar (mikrofon telsiz monitor vb.) etkili dezenfektanlar ile dezenfeksiyona tabi tutulmaktadır.
 • Tüm salonlar periyodik olarak havalandırılmaktadır.
 • Tüm salonlarda oturma düzeni sosyal mesafe kuralına göre yeniden düzenlenmiştir.
 • Fuaye alanındaki tüm masalar bistro masalar yine sosyal mesafe kuralına uygun düzenlenmiştir.

Depo ve Arka Alanlar

 • Tesis, ISO 22000 gıda güvenliği ve standartları gereği gıda tedarikçilerini denetlemektedir.
 • Gıda malzemeleri denetleyerek onaylanan tedarikçilerden satın alınmakta ve gereken tüm kontrol ve dezenfeksiyon işlemlerinden sonra tesislere kabul edilmektedir.
 • Tesiste depolanma ve saklanma koşulları ile üretim biçimleri son derece hijyenik ortamlarda yapılmaktadır.
 • Tesis görevlisi her aracı indirdikten sonra ellerini yıkayarak ve eldivenini değiştirerek bir sonraki araca geçmektedir.
 • Depoların hijyen koşulları titizlikle kontrol edilmektedir.
 • Tesiste, ISO 9001 kalite standartları ve ISO 22000 gıda güvenliği belgesi gereği oluşturulan halihazırdaki atık yönetimi planı ve titizlikle uygulamaya devam edilmektedir.
 • Tesiste hizmet veren kayak evi vb. dükkan ve alışveriş mağazalarının gerekli tüm hijyen ve sanitasyon önlemleri sosyal mesafe kuralları göz önüne bulundurularak alınmaktadır.
 • Dükkan çalışanlarının eğitimleri, tesis çalışanlarına verilen eğitimler aynı şekilde yapılacaktır.
 • Dükkanın alan genişliğine göre sosyal mesafenin korunabileceği en fazla kişi sayısı belirlenmiş olup girişlerde bu sayılar görülebilecek şekilde belirtilmiştir.

 

Daha Fazla Göster

Büyüklük Bilgisi

5.000 m² alana kurulu tesisin, 40 odası bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Yorumlar

8.4
Çok İyi
27 yorum
Genel Puan
8.4
Yemek
6.9
Tavsiye
7.8
Fiyat Performans
7.4
Oda
8.2
7.0 Orta
Konforluydu. Merkeze yakındı. Yemekleri vasattı. Personeller ilglilerdi.
7.3 İyi
Kayak yerine uzak bir otel, belli bir saatte kapanıyordu. Yemekler lezzetsizdi. İçecekler kalitesizdi. Personeller ilgiliydi. Eski bina olmasına rağmen odalar temizdi.
7.5 İyi
Konaklama olarak güzel bir oteldi. Otelin konumu olarak shuttle servis var bundan memnun kaldım, konumu iyiydi. Personeller iyiydi ve güler yüzlüydü.
7.5 İyi
Ben bir dahaki sefere farklı bir otel denerim. 2. Kez gittiğimde bu otele gitmeyeceğim. Başka bir otele gideceğim. Çay kahve ücretsiz olsa, otelde yarım pansiyon seçeneği olsa tercih ederdim, tavsiye ederdim. Oteli beğendim ama bunlar çok basit şeyler. Sadece yemek alanında çayın ücretsiz olduğu yazıyor ama lobby''de ya da alt kata indiğimde de çay içebilmeliyim. Restoran kısmında ve yemek saatleri içerisinde çay ücretsizdi. Bu sebepten dolayı tavsiye etmem.
10.0 Mükemmel
Resepsiyondaki mehmet arkadaşımıza teşekkürlerimi iletiyorum biz üstümüzü değiştirmek için oda istedik çıkarken odayı bize tahsis etti girişte erken girmemizi sağladı. Otel temizdi konumu çok iyiydi. Personeller güler yüzlüydü.
8.5 Çok İyi
Ben ilk defa kış tatiline gittim. Bundan dolayı diğer oteller ile ilgili bir karşılaştırma yapamam bu yüzden oteli tavsiye etmekte kararsız kaldım ama otelle ilgili genel olarak temizliği personeli gayet beğendim.
8.5 Çok İyi
Kayaklara yürüme mesafesinde. Temiz bir tesis. Personel ilgiliydi. Otelde asansör yoktu. Yemekleri çeşitli değil ancak lezzetliydi.
10.0 Mükemmel
Oranın müdürü gerçekten çok iyi bir iş çıkarmış. Personellerin güler yüzlülüğü ve çalışkanlılığını tebrik ediyorum. Genel hizmetten çok memnun kaldım. Sadece ekmekleri bayattı, tek eksik buydu. Bunun dışında her şey çok iyiydi. Oda konforluydu.
10.0 Mükemmel
Yemekleri 5 çayları felan fevkaledeydi. Özel ilgi ve hizmet vardı. Odalar sürekli temizleniyordu. Tesis genel olarak temizdi. Oradaki en iyi otel bence bu oteldi.
8.0 İyi
Uygun bütçeye göre bir yerdi. Temiz bir oteldi. Personeller ilgililerdi.
Yorumlar Otelpuan web sitesinden alınır. Daha fazla yorum görmek için Otelpuan.com
Otelpuan Kullanım Sözleşmesi için
tıklayınız.
Gösterilen yorumlar, Etstur veya Odamax üzerinden rezervasyon yapmış misafirlere aittir.