Monat Otel Alaçatı | Ucuzabilet.com

Monat Otel Alaçatı

Alaçatı Çeşme / Alaçatı / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Özel tasarlanmış odaları ile hizmet veren tesisin tüm odaları Alaçatı stilini yansıtacak şekilde dekore edilmiş.Keyifli bir bahçeye sahip tesisin bahçesi kahvaltı ve yemek salonunu kapsayacak şekilde tasarlanmış. Ev sıcaklığı sunan tesiste misafirler serpme kahvaltının ve ev yapımı reçellerin tadını çıkarabilirler.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Alaçatı’nın geleneksel mimari dokusunu yansıtan taş yapıda hizmet veren Monat Otel, misafirlerine Ege’nin büyülü atmosferini doyasıya hissedecekleri bir konaklama alternatifi sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

•Tüm odalar, her misafirden önce nano teknoloji dezenfektanlarla ilaçlanmaktadır. •Tesis girişinde ve ortak alandaki tuvalette kol ile kullanıma uygun dezenfeksiyon ünitesi yerleştirilmiştir. •Tüm çarşaf ve diğer tek kullanımda değiştirilmesi gereken ürünler, 90 derece sıcaklıkta yıkanmakta ve ütülenmektedir. •Ortak alandaki restoranda, kahvaltı ve diğer yemelerden önce tüm masalar klor bazlı dezenfeksiyon içeren ürünle ile silinmektedir. •Tesis giriş alanları, her sabah yıkanmaktadır. •Pos cihazları, misafir ödemeleri için temassız ödemeye uygun pos cihazlarla yenilenmiştir. •Restoran masaları, her biri arasında 1,5 metre mesafe kalacak şekilde konumlandırılmıştır. •Misafirlerin rahat kahvaltı yapabilmeleri ve sosyal mesafeyi korumak için bu yıl dışarıdan kahvaltıya misafir alınmayacaktır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster