Muhsin Bey Konağı

Safranbolu / Safranbolu İlçe Merkezi / Karabük  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Kendine has tarihi dokusu ile öne çıkan Safranbolu’da hizmet veren Muhsin Bey Konağı, yöre mimarisini yansıtan bir yapıda misafirlerini ağırlıyor. Tesisin konforu ön planda tutan odalarında; klima, TV, banyo ve banyo buklet ürünleri mevcut. Misafirlerin rahat bir konaklama deneyimi yaşaması için tesiste kablosuz internet bağlantısı, otopark alanı ve lobi bulunuyor. Otantik atmosferi ile beğenilen tesiste konaklayan misafirler, tesisin bahçesinde keyifle zaman geçirebilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Tarihi Safranbolu ilçesinde misafirlerini ağırlayan Muhsin Bey Konak, nostaljik öğelerle dolu bir atmosferde konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Odalarda; klima, TV, banyo gibi olanaklar bulunan tesiste; otopark, kablosuz internet bağlantısı ve lobi de mevcut.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster