Obam Termal Resort Otel & SPA | Ucuzabilet.com

Obam Termal Resort Otel & SPA

star star star star
Sındırgı / Sındırgı / Balıkesir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Obam Termal Resort Otel & SPA, Balıkesir’in Sındırgı mevkiinde, Simav Çayı yakınında yer alıyor. Tesisin flüorür içeren sodyumlu ve bikarbonatlı termal sular sınıfındaki sularından yararlanmak isteyen misafirler, tesis bünyesinde hizmet veren termal havuzlarda, buhar banyosunda ve saunada keyifle vakit geçirebilir. Doğal bir alanda misafirlerini ağırlayan Obam Termal Resort Otel & SPA, modern şekilde dekore edilmiş odalarında konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Hem iş hem turizm odaklı konaklamalara ev sahipliği yapan tesiste, çocuk misafirlere özel imkanlar da yer alıyor. Konforlu odalara sahip tesiste, lezzetli yemekler sunan bir restoran ve bir toplantı salonu da var. Misafirler Obam Termal Resort Otel & SPA’nın açık ve kapalı havuzlarında güzel vakit geçirebilir. Termal alanlar 08.00-22.00 saatleri arasında kadınlar ve erkekler için ayrı hizmet veriyor. Tesiste açık ve kapalı termal havuz,aquapark, terapi havuzu, Türk hamamı, buhar odası, sauna, macera duşları, tuz odası, fitnes salonu bulunuyor. Dinlenmek ve yenilenmek isteyen misafirler ise tesisin sunduğu sauna ve hamam gibi SPA olanaklarından faydalanabilir. Ayrıca dileyen misafirler tesis bünyesinde hizmet veren spor salonunda güne hareket katabilir. Termal suyun kullanıldığı alanlar; spor yaralanmaları, genel stres bozukluğu, travma, eklem rahatsızlığı, böbrek rahatsızlığı, romatizmal hastalıklar, kronik bel ağrısı, miyozit (kas bozukluğu). Yarım Pansiyon Plus uygulaması kapsamında; • Sabah kahvaltısı (07.30-10.00) ve akşam yemeği (kış aylarında 18.00-20.00, yaz aylarında 19.00-21.00) açık büfe olarak servis ediliyor. İçecek olarak su, çay, kahve ve meşrubat çeşitleri veriliyor. • 15.00-16.00 arasında tatlı ve tuzlu kurabiye, aperitif yiyecekler, içecek olarak su, çay ve kahve çeşitlerinden oluşan ikramlar veriliyor. • Tesisin lobi alanında 10.00-23.00 saatleri arasında self servis olarak hizmet veren tatlı ve tuzlu kurabiye, su, çay ve kahve standı mevcut. • Kadınlar ve erkekler için hizmet veren termal alanlarda 10.00-19.00 saatleri arasında su, çay ve kahve ikramı yapılıyor. • Odalara ikram olarak günlük 1,5 litre su ve kettle seti veriliyor. Minibar içecekleri, market bölümü ve termal alandaki vitamin bardan tüketilen yiyecek ve içecekler ücretli. Tesise dışarıdan yiyecek, içecek getirilemiyor. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Termal Oteli
  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Göz alıcı manzaralarla çevrelenmiş bir doğada, kızılçamların ve yeşil ormanların çevrelediği Obam Termal Resort Otel & SPA, misafirlerine doğa ile iç içe ve huzurlu bir tatil deneyimi sunuyor. Termal havuzlar kadın ve erken olmak üzere ayrı olarak hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster