Payava Hotel by True Blue

Kalkan / Kalkan / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Antalya’nın sevilen tatil yerlerinden Kalkan’da yer alan Payava Hotel by True Blue, şıklığı konforla buluşturan modern atmosferi ile beğeniliyor. Ev rahatlığında konaklama deneyimi sunan tesiste açık yüzme havuzu da buluyor. Payava’da her gün 16.30-18.00 arasında çay saati düzenleniyor. Sınırsız çay, Starbucks filtre kahve ve 20 çeşit atıştırmalık ile hazırlanan açık büfe, ekstra ücretli. Tesiste her pazar açık büfe brunch servisi var. Tesis misafirleri bu hizmetten ücretsiz olarak faydalanabilir. Bulunduğu bölgede dikkat çeken tesiste sıklıkla çeşitli aktiviteler ve workshoplar organize ediliyor. Dileyen misafirler güncel etkinlikleri resepsiyondan öğrenip katılım gösterebilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 15:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Şehir merkezine, lezzetli restoranlara, şirin kafelere ve plajlara yürüme mesafesinde bulunan ve deniz manzarasıyla kendine hayran bırakan Payava by True Blue, modern, şık ve zarif 40 odasıyla misafirlerini ağırlıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesiste Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tedbirlerince gereken tüm önlemler alınmıştır. Odalarımız her check-out sonrasında ULV makineleriyle dezenfekte edilir ve havalandırılır. Tüm ortak alanlar covid-19 kurallarına uygun olarak düzenlenmiştir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster