Pera Hotel Lüleburgaz | Ucuzabilet.com

Pera Hotel Lüleburgaz

Lüleburgaz / Lüleburgaz / Kırklareli  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Ulaşım olanaklarına yakın konumda bulunan Pera Hotel Lüleburgaz, modern tasarlanmış konforlu odaları, kafe ve restoranlara yakın konumu ile misafirlere keyifli bir tatil sunuyor. Tesis, Lüleburgaz Otogarı’na 800 m mesafede yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

1- Otelde 15 günde bir periyodik olarak ilaçlama firması tarafından dezenfeksiyon işlemi yapılmaktadır. 2- Otele girişte sosyal mesafeye dikkat edilmektedir. 3- Misafirlerin elle temasını azaltmak amacı ile ayaklı dezenfektan makinesi koyulmuştur. 4- Her misafirin ateşi, otele girişte ölçülmektedir. 5- Odalar, misafirler çıkış yaptıktan sonra 12 saat havalandırılmaktadır. 6- Oda temizliğinde elle dokunulan her yer dezenfekte edilmektedir (kumanda, kapı kolları, lamba anahtarı vb.). 7- Banyolar özel kimyasallar ile temizlenmektedir. 8- Kahvaltı tabakları streç folyo ile kaplı olarak verilmektedir. Büfede olan ek ürünler tek tek streç folyo ile kaplanarak personel tarafından servis edilmektedir. Ayrıca kahvaltı salonu girişinde el dezenfektanı bulunmaktadır. 9- Her misafirin sosyal mesafe kurallarına uygun olarak kahvaltı yapması sağlanmaktadır. 10- Personelin ateş ölçümü her gün yapılmakta ve Covid-19 bilgilendirme eğitimi verilmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster