Perios Beach House - Adults Only

Turunç Marmaris / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Tesis misafirleri, terasta bulunan sonsuzluk havuzunda, imzalı kokteyller eşliğinde, eşsiz Turunç manzarasının tadını çıkarıyor. Sabah denizin sesiyle uyanmanın ferahlığını yaşatan Perios Beach House, denize sıfır konumuyla misafirlerine birkaç adımda denize ulaşabilmenin ayrıcalığını sunuyor. Sadece yetişkin konsepti ile hizmet veren Perios Beach House balayı çiftleri, özenle dizayn edilmiş odalarda romantik bir tatil için aradıkları huzuru bulabiliyor. Perios Beach House restoranında, Akdeniz’in zengin ve taze mutfağını güzel Turunç manzarası eşliğinde sunuyor. SPA alanında ise misafirler kendilerini şımartabilecekleri, yılın yorgunluğunu geride bırakabilecekleri bir atmosferin tadını çıkarıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Marmaris Turunç’ta denize sıfır bir atmosferde misafirlerini ağırlayan tesis, özel beach club'ı ile misafirlerine unutulmaz bir yaz tatili sunuyor. Tesiste, çocuk misafirler kabul edilmiyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster