Premier İnn Sakarya | Ucuzabilet.com

Premier İnn Sakarya

star star star star star
Adapazarı / Erenler / Sakarya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

**Yılbaşı Galası İçin Tarafımızdan Yapılacak Rezervasyonlardan Sonra Tesis Aranarak Gala İçin de Masa Rezervasyonu Yapılmalıdır** Şık ve konforlu bir dekorasyona sahip odaları ile misafirlerini ağırlayan Best Western Premier Sakarya, Ada Alışveriş Merkezi, BKM Kültür Merkezi, Sakarya Müzesi ve Sait Faik Parkı gibi noktalara yürüme mesafesinde konumlanıyor. Tesiste ayrıca minik misafirlerin eğlenceli aktiviteler sunan bir çocuk kulübü ve oyun odası da bulunuyor. Tesis tam donanımlı SPA merkezi ile misafirlere yorgunluk atıp dinlenebilecekleri bir alan sunuyor. Tesis içerisinde bulunan havuza 0-14 yaş arası misafirler alınmamaktadır *
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Yılbaşı Sanatçılı Otel
  • Yılbaşı Etkinliği Olan Otel
  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Şık odaları ve geniş olanakları ile lüks bir şehir oteli olarak öne çıkan Best Western Premier Sakarya, hem iş hem turizm odaklı konaklamalara hitap ediyor. Tesis, merkezi konumu ile misafirlere avantaj sağlıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

**Yılbaşı Galası İçin Tarafımızdan Yapılacak Rezervasyonlardan Sonra Tesis Aranarak Gala İçin de Masa Rezervasyonu Yapılmalıdır**
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster