Prime Cappadocia Suites | Ucuzabilet.com

Prime Cappadocia Suites

Göreme Kapadokya / Nevşehir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Kapadokya’nın Göreme mevkiinde yer alan Prime Cappadocia Suites, konumu ile bölgenin önemli tarihi ve turistik yerlerine yürüyerek ulaşma imkanı sunuyor. Kapadokya’nın balonlarla süslü manzarasına hakim olan tesiste, misafirlerin keyifle vakit geçirebileceği avlu ve veranda alanları mevcut. Tesisin odaları vadi, avlu ya da veranda manzarasına açılıyor. Tesis, misafirlerine doğal hayat ve tarih ile iç içe olabilecekleri huzurlu bir tatil atmosferi sunuyor. Göreme, Zelve, Paşabağları açık hava müzelerine yürüme mesafesinde bulunan tesis, Çavuşin Kilisesi’ne ve Vaftizci Yahya Kilisesi’ne 200 m mesafede yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Göreme Milli Parkı içerisinde bulunan Prime Cappadocia Suites, bölgenin orijinal mimarisini yansıtan taş bir yapıda misafirlerini ağırlıyor. Tesis; otantik mimarisi ve dekorasyonu ve birbirinden farklı özellikteki odaları ile misafirlerine özel bir konaklama deneyimi sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Covid-19 karşı bütün önemler alınmış olup maske kullanımı, genel alan el dezenfektanları ve odalardan çıkış yapıldıktan sonra oda dezenfeksiyon işlemleri düzenli bir şekilde uygulanıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster