Ramada Plaza By Wyndham İzmit

star star star star star
Kocaeli Şehir Merkezi / İzmit / Kocaeli  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Barı, SPA merkezi ve restoranı ile misafirlerine keyifli alanlar sunan Ramada Plaza İzmit, Otobüs Terminali’ne, Arasta Park AVM’ye yürüme mesafesinde bulunuyor. Şehir merkezindeki tesis Cengiz Topel Havalimanı’na ise 12 km uzaklıkta konumlanıyor. CORONAVIRUS ÖNLEMLERI ÇERÇEVESINDE,SPA MERKEZIMIZ 01.05.2020 TARIHINE KADAR KAPATıLMıŞTıR. BU TARIHE KADAR KAPALı YÜZME HAVUZU, FITNESS SLONU, HAMAM, SAUNAVE MASAJ HIZMETLERIMIZ VERILMEYECEKTIR.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

İzmit’te konforlu ve modern bir konaklama alternatifi sunan Ramada Plaza İzmit, şık odaları, seçkin lezzetler sunan restoranı, barı, SPA merkezi ve toplantı salonu gibi olanakları ile hem tatil hem de iş amaçlı seyahatlere hitap ediyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

•Tesisin tüm genel sosyal alanlarında maske kullanımı zorunludur. •Lobi giriş alanında 24 saat görevli personel, tesise giriş yapan her bir misafire ateş ölçümü yapmakta, koruyucu maske ve hijyen eldiveni tedarik etmektedir. •Odalar, en son misafir çıkışından itibaren en az 1 gün bekletildikten ve hijyen kurallarına uygun olarak tamamen sterilize edildikten sonra yeni misafir kullanımına sunulmaktadır. •Bu süreçte ısı geri kazanım sistemleri tamamen devre dışı bırakılmıştır. Tesiste bulunan temiz hava santrallerimiz 24 saat çalıştırılmakta, tüm alanlara ve odalara taze hava verilmektedir. •SPA alanları, yüzme havuzu ve spor salonu bu süreçte kullanıma kapalıdır. •Bu süreçte kahvaltı servisi, set menü tabak kahvaltı şeklinde servis edilecektir. Restoran, kahvaltı salonu ve odalarda tek kullanımlık veya sterilize edilerek paketlenmiş ürün ve malzemeler kullanımına sunulmuştur.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster