Royal Termal Hotel

star star star star
Bursa Merkez - Osmangazi / Bursa / Bursa  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

***Tesisin Termal Havuzları tadilat sebebi ile kapalı olacaktır. Bursa’nın Çekirge mevkiinde yer alan Royal Termal Hotel, güler yüzlü ekibi ile misafirlerini ağırlıyor. 90 oda ile hizmet veren tesisin odalarında ve ortak alanlarında internet hizmeti ücretsiz olarak sunuluyor. Bursa Kültür Parkı’na yürüyüş mesafesinde konumlanan tesis; Mudanya/Güzelyalı Feribot İskelesi’ne 25 km, Uludağ’a 35 km ve Yenişehir Havaalanı'na 40 km uzaklıkta bulunuyor. Tesiste, tam donanımlı teknik altyapı ve ekipmanı ile 10 kişiden 90 kişiye kadar hizmet verebilen 2 adet toplantı salonu mevcut. 100 metrekare genişliğindeki Hacivat Salonu; 90 kişiye kadar farklı yerleşim düzenlerinde toplantı, eğitim ve seminer organizasyonları için tam donanımlı teknik ekipmanı, kahve molaları için geniş fuaye alanı ile hizmet veriyor. Salonda teknik ekipman olarak; barkovizyon, ses sistemi, masa ve telsiz mikrofonu, flipchart, yazı tahtası ve kalemleri kablosuz internet, kablolu internet, kürsü mevcut. Sigara içme alanı olarak balkon var ve balkonda bistro masalar bulunuyor. 40 metrekare genişliği ile 50 kişiye kadar farklı yerleşim düzenlerinde toplantı, eğitim ve seminer organizasyonları için hizmet veren Karagöz Toplantı Salonu’nda; barkovizyon, ses sitemi, masa ve telsiz mikrofonu, flipchart, yazı tahtası ve kalemleri kablosuz internet, kablolu internet, kürsü mevcut. Geniş fuaye alanında ya da salon içinde kahve molaları verilebilir. Tesiste hizmet veren La Rosa Cafe & Restaurant, Bursa manzarası eşliğinde keyifle yemek yeme imkanı sunuyor. İş yemeğinden özel kutlamalara kadar profesyonel servis kalitesi ile misafirlerini ağırlayan tesis, 11.00-01.00 saatleri arasında açık.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Termal Oteli

Neden Bu Otel?

Royal Termal Otel toplam 92 odalıdır. Oda kahvaltı ve Sadece Oda olarak konaklama imkanı veren otelimizde geniş odalarımızda her türlü konfor düşünülmüştür.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

***Tesisin Termal Havuzları tadilat sebebi ile kapalı olacaktır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster