Ruba Palace Thermal Hotel (Huzur Termal) | Ucuzabilet.com

Ruba Palace Thermal Hotel (Huzur Termal)

Bursa Merkez - Osmangazi / Bursa / Bursa  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Bursa’nın Çekirge mevkiinde yer alan Ruba Palace Thermal Hotel (Huzur Termal), sunduğu termal olanaklar ve konforlu alanlar ile öne çıkıyor. 2015 senesinde tamamen yenilenmiş olan tesiste 3 ayrı aile hamamı bulunuyor. 24 saat boyunca açık olan hamamlar, kişi sayısına göre saatlik olarak ücretlendiriliyor. Aile hamamlarını kullanmak isteyen misafirlerin önceden rezervasyon yaptırması gerekiyor. Tesisin termal suyu kaynaktan geliyor ve suyun kullanım sıcaklığı 40-45 derece arasında. Tesiste 36 adet standart oda, 3 adet junior oda ve 2 adet aile odası olmak üzere toplam 41 oda yer alıyor. Odalarda termal su bulunmuyor. Ön cepheye bakan standart odalarda 1 adet 2 kişilik geniş yatak ve 1 adet sofa bed bulunuyor. 2 çocuk için uygun boyutlarda olan sofa bed açılıp yatak haline getirilebiliyor. Standart odalar 25 metrekare genişliğe sahip. Arka cepheye bakan bahçe manzaralı odalarda 1 adet büyük çift kişilik yatak ve 1 adet tek kişilik yatak bulunuyor. 3 yetişkin için uygun olan odalarda ilave olarak 3 adet 3 ayrı yataklı oda mevcut. 35 metrekare genişliğindeki junior suite odalarda 1 adet çift kişilik yatak, 1 adet tek kişilik yatak ve 1 adet sofa bed bulunuyor. 46 metrekare genişliğe sahip süit aile odaları 2 odadan ibaret olup arada bağlantı kapısı bulunuyor. Bu bağlantılı odaların bir bölümünde çift kişilik geniş yatak ve sofa bed, diğer bölümünde 2 ayrı tek kişilik yatak mevcut. Tüm odalarda klima, LED TV, fön makinesi, su ısıtıcı ve çay ve kahve seti, ücretsiz minibar (2 adet su ve 2 adet soda konuluyor), emanet kasası yer alıyor. Tesiste oda servisi ücretli ve yalnızca sıcak ya da soğuk içecek servisi yapılıyor, yiyecek servisi yapılmıyor. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste alkollü içecek servisi yok.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Spa Tesisi
  • Termal Oteli
  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Bursa’nın termal sularıyla ünlü beldesi Çekirge’de hizmet veren Ruba Palace Termal Hotel, termal özellikli suları ve sıcak atmosferi ile misafirlerine huzurlu bir tatilin kapılarını açıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster