Seda Hotel

Sarımsaklı / Ayvalık / Balıkesir /  Haritada Göster
7.7
55 yorum
- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

Triple, Deniz veya Kara Manzaralı
22 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Çift Kişilik, Deniz veya Kara Manzaralı
20 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Twin, Deniz veya Kara Manzaralı
20 m²
Fiyatlar için tarih girin!

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

OTEL OLANAKLARI

Plaj Şezlong
İnternet Bağlantısı – Kablosuz
Lobi
Asansör
24 Saat Resepsiyon
Restoran Ücretli

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Dak Plaj 148 m
 Deniz Beach Club 189 m
 Nokta Beah 250 m
 Atatürk Anıtı 377 m
 Sarımsaklı Plajı 419 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ayvalık’ın en güzel plajlarının yer aldığı Sarımsaklı’da aile boyu keyifli bir yaz tatili geçirmek isteyenleri ağırlayan Seda Hotel, halk plajına oldukça yakın konumda yer alıyor. Sade ve temiz odalarıyla hizmet veren tesisin lobi, internet erişimi, restoran ve 24 saat resepsiyon hizmetleri de bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Balıkesir’in popüler tatil beldesi Sarımsaklı’da yer alan Seda Hotel, Sarımsaklı Otogarı’na 500 m mesafede doğal güzelliklerle çevrili huzurlu bir atmosferde hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler

• Tesiste odalar misafirlere teslim edilmeden önce 12 saat boş bırakılmaktadır. • Tesiste geçici karantina odası bulunmaktadır. • Salgın kapsamında bir yönetici görevlendirilmiştir. • Tesiste genel alanların ve odaların günlük temizlik, personel denetim kontrol listeleri hazırlanmıştır. • Salgınla ilgili gerekli broşürler hazırlanmıştır. • Genel alanlara dezenfektan yerleştirilmiştir. • Tesis menülerinde bağışıklık sistemini destekleyici gıda ve içeceklere öncelik verilmiştir. • Gıda güvenliği denetimi yapılmıştır. • Restoran ve barda güvenli sosyal mesafe düzenlemesi yapılmıştır. • Bütün alanlar ile mutfak ve tesiste kullanılan tüm araç gereçler dezenfekte edilmiştir. • Mutfak personeline koruyucu ekipman sağlanmıştır. • Açık büfede şeffaf koruyucu perde bulunmaktadır. Bu alanda servis görevlilerce yapılmaktadır. • Otele girişte ateş ölçer/termal kamera ile ateş ölçümü yapılmaktadır. • Çamaşırlar Sağlık Bakanlığı onaylı temizlik ürünleri ile yıkanmaktadır. • Kapalı alanlarda ventilasyon desteği sağlanmaktadır. • Misafirlere maske temini sağlanmaktadır • Oda temizliği formları günlük olarak kayıt altına alınmaktadır. • Odalarda tek kullanımlık temizlik malzemeleri bulunmaktadır. • Personele Covid-19 ve tedbirleri konusunda eğitimi verilmiştir. • Tesis çalışanlarının sağlık testleri yapılmıştır.
Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Ayvalık’ın en güzel plajlarının yer aldığı Sarımsaklı’da aile boyu keyifli bir yaz tatili geçirmek isteyenleri ağırlayan Seda Hotel, halk plajına oldukça yakın konumda yer alıyor. Sade ve temiz odalarıyla hizmet veren tesisin lobi, internet erişimi, restoran ve 24 saat resepsiyon hizmetleri de bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster

Yorumlar

7.7
İyi
55 yorum
Yemek
7.0
Fiyat Performans
7.2
Oda
8.0
Genel Puan
7.7
Tavsiye
7.7
8.7 Çok İyi
Otel temiz ve hijyenikti. Kahvaltısı güzeldi. Plaj olanağı olması iyiydi.
8.7 Çok İyi
Beklentiler karşılanıyor otelde. Tesis temizdi. Otelin konumu güzeldi. Otopark sıkıntısı vardı ama çözdük sorun olacak bir şey değil. Personeller ilgililerdi.
9.3 Mükemmel
Standart bir tesis. Konumu güzeldi personeller güler yüzlüydü. Hijyenik bir tesis.
6.0 
Gerçekten kahvaltı çeşitleri çok azdı ve yiyecekler çok soğuktu. Çocuk menüsü yoktu. Otelde ki temizlik de iyi değildi. Resepsiyon daki personeller iyi niyetliydi.
9.3 Mükemmel
Temiz bir tesisti. Sahile yakın bir konumdaydı. Personel ilgiliydi.
6.7 Orta
Kahvaltısı kötüydü. Her gün aynı çeşitler vardı. Fiyatı uygundu.
7.3 İyi
Sadece kalmak için gidenlere tavsiye ederim. Fiyat performans olarak uygundu. Personeller ilgilydi. Otelin konumu çok iyiydi.
8.7 Çok İyi
Denize yakındı. Personelleri ilgiliydi. Genelde otopark problemi vardı. Temizlik iyiydi.
4.7 
Kahvaltı kötüydü. Otoparkı yoktu. Konumu çok güzeldi.
9.3 Mükemmel
Temiz bir oteldi. Otel sahile çok yakındı. Personeller güleryüzlüydü. Sadece sabah kahvaltısı çok zayıftı.
Yorumlar Otelpuan web sitesinden alınır. Daha fazla yorum görmek için Otelpuan.com
Otelpuan Kullanım Sözleşmesi için
tıklayınız.
Gösterilen yorumlar, Etstur veya Odamax üzerinden rezervasyon yapmış misafirlere aittir.