Selim Sultan Otel Menderes | Ucuzabilet.com

Selim Sultan Otel Menderes

star star star
Menderes / Gümüldür / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Özdere’de denize sıfır konumda ferah ve yeşil atmosferinde misafirlerini ağırlayan Selim Sultan Otel, çimbaheçsi ve çocuk oyun alanıyla öne çıkıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 02:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Özdere’de denize sıfır konumda ferah ve yeşil atmosferinde misafirlerini ağırlayan Selim Sultan Otel, çimbaheçsi ve çocuk oyun alanıyla öne çıkıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

•Sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler kapsamında restoran bölümündeki masalar, en az 2 metre mesafeli olarak düzenlendi. •Sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler kapsamında şezlong dizilimi, en az 2 metre mesafeli olarak düzenlendi. •Sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınmış, işaretlemeler yapılıp zemin üzerine Covid-19 için uyarıcı görseller yapıştırılmıştır. •Tüm personelin Koronavirüsü eğitimi alması sağlanmıştır. •En az 48 saat boş bırakılmış oda politikası belirlenerek, misaifr kazanımı sağlanmaktadır. •Periyodik açık alan dezenfektasyonu yapılmıştır. •Periyodik kapalı alan dezenfektasyonu yapılmıştır. •Tekstil ürünleri, 90 derece sıcaklıkta yıkanmaktadır. •Ozon ve ULV makineleri ile dezenfektasyon yapılmıştır. •Bağışıklık sistemini destekleyici gıda ve içecek ürünler menülere ilave edilmiştir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster