Semsan Hotel | Ucuzabilet.com

Semsan Hotel

star star star
Nişantaşı Şişli / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

İstanbul’un iş ve turizm merkezlerinden Beşiktaş’ta misafirlerini ağırlayan Semsan Hotel, şehrin Şişli, Nişantaşı, Fulya ve Mecidiyeköy gibi popüler semtlerine yakın konumu ile misafirlerine avantaj sağlıyor. Alışveriş yapmak isteyenler için de güzel bir konumda yer alan tesis, Abdi İpekçi Caddesi’ne 5 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Modern şekilde döşenmiş şık odalarında konforlu bir konaklama deneyimi vadeden Semsan Hotel, kaliteyi ve konforu ön planda tutuyor ve 32 oda ile hizmet veriyor. Tesisin odalarında misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik olanaklar yer alıyor. Misafirler Semsan Hotel bünyesinde hizmet veren restoranda güne lezzetli bir açık büfe kahvaltı ile başlayabiliyor.Tesiste yer alan hizmetler arasında çamaşırhane ve kuru temizleme bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

İstanbul'un gözde semtleri olan Şişli, Nişantaşı, Fulya, Mecidiyeköy, Beşiktaş'ın birleştiği noktada yer alan Semsan Hotel, konumu itibariyle misafirlerine hem iş hem de turistik seyahatleri için avantajlı bir konaklama alternatifi sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster