Sunak Cave Hotel

Ürgüp Kapadokya / Nevşehir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Yöre mimarisine uygun tarihi bir taş binada misafirlerini ağırlayan Sunak Cave Boutique Hotel, Kapadokya’nın dikkat çeken bölgelerinden Ürgüp’te yer alıyor. Otantik bir atmosferde farklı bir tatil deneyimi vadeden tesis, ilgi çeken mimari detayları ile misafirlerini etkilemeyi başarıyor. Güzel bir manzara sunan Sunak Cave Boutique Hotel’in açık ve kapalı alanlarında konforlu dinlenme alanları yer alıyor. Tüm misafirlerine konforlu bir konaklama deneyimi sunmayı hedefleyen tesisin 10 adet taş ve mağara odası bulunuyor. Tarihi dokuyu yansıtan tesisin odalarında misafirlerin ihtiyacına ve konforuna yönelik imkanlar sunuluyor. Sunak Cave Boutique Hotel bünyesinde hizmet veren restoranda, Kapadokya mutfağına ait birbirinden güzel yöresel lezzetler servis ediliyor. Tesiste konaklayan misafirler güne zengin bir kahvaltı ile başlayabiliyor. Tesiste konaklayan misafirler Kapadokya’da gezilecek yerleri dolaşabilir ve Kapadokya’da balon turuna, vadi gezilerine ya da ATV turuna katılabilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Şehir Oteli

Neden Bu Otel?

Doğal ve tarihi güzellikleriyle ünlü Ürgüp’ün merkezine yürüme mesafesindeki Sunak Cave Boutique Hotel, 200 yıllık tarihi bir konakta hizmet veriyor. Rum Ortodoks mimarisinin izlerini taşıyan tesis, egzotik atmosferiyle keyifli bir tatil sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster