Svalinn Hotel | Ucuzabilet.com

Svalinn Hotel

star star star star
İzmir Merkez / İzmir / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Nostaljik detaylarla bezeli otantik ve şık ve bir atmosfere sahip olan Svalinn Hotel, İzmir’in Gaziemir ilçesinde hizmet veriyor. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na yalnızca 4,5 km uzaklıkta konumlanan tesis, kaliteli hizmet anlayışı ve konumu ile misafirler tarafından beğeniliyor. Hem iş hem turizm odaklı konaklamalara hitap eden Svalinn Hotel, 110 oda ile misafirlerine hizmet veriyor. Tesis, şık detaylar ile dekore edilmiş ferah odalarında konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Tesisin odalarında misafirlerin ihtiyaç duyabileceği imkanlar yer alıyor. Dinlenmek ve yenilenmek isteyen misafirler Svalinn Hotel’in SPA olanaklarından yararlanabiliyor. Bu olanaklar arasında kapalı havuz, buhar odası, sauna, dinlenme alanı ve masaj uygulamaları yer alıyor. Tesiste teknolojik olarak donanımlı bir toplantı salonu hizmet veriyor. Misafirler Svalinn Hotel’in restoranında, güne zengin bir kahvaltı ile güzel bir başlangıç yapabiliyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Misafirlerini İzmir Gaziemir mevkiinde ağırlayan Svalinn Hotel, konforu lüksle buluşturan bir atmosferde hizmet veriyor. Tatilin yanı sıra iş ziyaretlerine de hitap eden tesis, seçkin lezzetlerin sunulduğu restoranıyla da göz dolduruyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster