The Conforium Hotel VAN | Ucuzabilet.com

The Conforium Hotel VAN

star star star star star
Van Şehir Merkezi / Van / Van  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Sade şekilde dekore edilmiş şık ve modern odalarında konforlu bir konaklama deneyimi sunan The Conforium Hotel VAN, şehir merkezindeki konumu ile öne çıkıyor. Hem iş hem turizm odaklı konaklamalar için güzel bir alternatif olan tesis, 78 oda ile hizmet veriyor. Tesiste kahvaltı salonu ile Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler sunan 1 a la carte restoran bulunuyor. Tesisin sunduğu olanaklar arasında 250 kişilik düğün ve toplantı salonu yer alıyor. İş amacıyla şehre gelen misafirler tesisin toplantı salonundan yararlanabilir. Misafirler tesiste sunulan kapalı yüzme havuzu,buhar odası, sauna, spor salonu, masaj odaları ve Türk hamamı gibi olanaklardan faydalanabilir. Van Gölü’ne 7 km uzaklıkta yer alan tesisten Van Gölü ve kale manzarası görülebiliyor.Tesis, havalimanına 5 km uzaklıkta konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

The Conforium Van Hotel şehir merkezinde, 5 yıldızlı bir otel olarak 2021 yılı Haziran ayında açılmış olupşık, konforlu ve ferah odaları ile iş ve turistik seyahatlerde misafirlerine ev sahipliği yapmaktadır.otelimiz 6 adet Corner Suit , 6 adet Deluxe Corner , 1 adet engelli odasıolmak üzere toplam 78 oda kapasite ile hizmet vermektedir. Otelimizin havalimanına uzaklığı 5 km olup Van Gölü ve kale manzarası bulunmaktadır. Van Gölüne uzaklığı 7 km dir.Otelimizde Türk ve dünya mutfağından farklı lezzetlerin sunulacağı 1 adet alakart restaurant, kahvaltı salonu, 250 kişilik düğün ve toplantı salonu,kapalı yüzme havuzu,buhar odası, sauna, spor salonu, masaj odaları veTürkhamamı bulunmaktadır,Şık ve ferah bir mimari ile döşenmiş odalarımızda banyo, wc, klima, mini bar , ücretsiz çay ,kahve, bitki çayları ikramı ve LCD ekran TV bulunmaktadır.Odalarda ve otel genel alanlarında ücretsiz Wİ-Fİ ve kablolu internet hizmeti sunmaktayız.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tesiste belirli aralıklarla tüm genel alanlarda dezenfektasyon işlemi yapılmaktadır. • Misafirler ve personeller tarafından kullanılan tüm ortak alanlarda sosyal mesafe kuralına riayet edilmektedir. • Sosyal mesafe ile alakalı gerekli tüm tedbirler alınmış ve kapasite planına dikkat edilmiştir. • Odalarda ve genel alanlarda misafirler tarafından kullanılan tüm gereçlerde dezenfektan ve temizliğe dikkat edilmektedir. • Otel personeline covid-19 tedbirleri hakkında eğitim verilmiştir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster