The Remote Hotel | Ucuzabilet.com

The Remote Hotel

Sarıgerme Ortaca / Ortaca / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ormanın kalbinde konumlanmış özel tasarım mimarisi ile öne çıkan The Remote Hotel, Sarıgerme’de yer alıyor. Exclusive bir butik otel olarak hizmet veren tesis, huzur dolu atmosferi ve orman manzarasına sahip odalarıyla misafirlerini ağırlıyor. Oda Kahvaltı konaklama konsepti ile hizmet veren tesiste her gün doğal ve taze ürünler, yerli ve ithal peynirler, ev yapımı reçeller ve fırın lezzetleri sunuluyor. Türk ve uluslararası mutfaklardan seçkin lezzetlerin servis edildiği The Bliss Restaurant, 09.00 - 23.00 saatleri arasında a la carte olarak hizmet veriyor. Misafirler bir yandan doğanın tadını çıkarırken diğer yandan özel reçetelerle hazırlanmış kokteyllerin ve müziğin keyfini yaşayabilir. Tesis, denize 900 m mesafede bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Doğanın kalbinde ruhunu ve bedenini dinlendireceğin büyüleyici bir ortamda konumlanan The Remote Hotel, kaliteli hizmet anlayışı ve konforlu odalarıyla misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor. Plaja 900 m uzaklıkta yer alan tesis, Türk ve dünya mutfağının en özel lezzetlerini The Bliss Restaurant’ta misafirleriyle buluşturuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster