The Room Hotel Apartments

Konyaaltı Antalya Merkez / Konyaaltı / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Güler yüzlü personeli ve misafirler tarafından beğenilen konumu ile dikkat çeken The Room Hotel Apartments, Akdeniz’in popüler tatil merkezlerinden Antalya’nın Konyaaltı mevkiinde yer alıyor. Geniş ve ferah dinlenme alanları ile ev konforunda konaklama deneyimi sunan tesis, Konyaaltı mekanlarına yakın konumda bulunuyor. Modern şekilde dekore edilmiş 41 oda ile misafirlerine hizmet veren The Room Hotel Apartments, konforlu bir tatilin kapılarını aralıyor. Tesisin odalarında misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik olanaklar yer alıyor. Tesis bünyesinde bir kafe, bir bar ve bir restoran da hizmet veriyor. Dileyen misafirler bu alanlarda keyifle vakit geçirebilir. Konyaaltı Sahili’ne yürüme mesafesinde yer alan The Room Hotel Apartments, Antalya’da denizin ve güneşin tadını çıkarmak isteyen misafirler için avantajlı bir noktada bulunuyor. Tatil odaklı konaklamalar kadar iş odaklı konaklamalar için de hizmet veren tesisin kendine ait otoparkı var. Tesiste ayrıca kuru temizleme ve ütü servisi gibi imkanlar da mevcut.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Şehir Oteli

Neden Bu Otel?

Konyaaltı mevkiinde güler yüzlü hizmeti ve konforlu odalarıyla hizmet veren The Room Hotel Apartments, evinizin konforunu aratmayacak atmosferiyle Antalya Otogarı’na 10 km, Antalya Havalimanı’na ise 27 km mesafede hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesis personelinin tamamı, süreç ile ilgili bilgilendirilmiştir. Tüm personele maske ve sosyal mesafe uygulama zorunluluğu getirilmiştir. Otelin muhtelif yerlerine, bildirime uygun olarak dezenfektanlar konulmuştur. Girişler sırasında dezenfektan hazır tutulmaktadır. Dezenfeksiyon mendilleri hazır bulundurulmaktadır. Talep eden misafire maske temin edilmektedir. Maske atık kutuları mevcuttur. Resepsiyonda paravanlar kurulmuş olup giriş işlemleri bu paravanların arkasından gerçekleşmektedir. Kahvaltı salonu, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yeniden düzenlenmiştir. Kahvaltı büfesinde yiyecekler ile teması önleyen paravan bulunmaktadır. Odalar günlük olarak temizlenmektedir. Odalar, temizliğin ardından cihaz ile dezenfekte edilmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster