Toka Bodrum Hotel & Beach Club

Torba Bodrum / Torba / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Torba’da denize sıfır konumu ile beğenilen Toka Bodrum Hotel & Beach Club, renkli atmosferi ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile öne çıkıyor. Mavi ve yeşilin buluştuğu ferah bir atmosfere sahip olan tesis, konforlu odaları ile tüm misafirlerine keyifli bir tatil deneyimi sunuyor. Tesisin geniş süit odalarında, rahatlık ön planda tutuluyor. Tesiste konaklayan misafirler, başarılı şefler tarafından özenle hazırlanan gurme lezzetlerin tadını çıkarabilir, Bodrum mandalinaları ile hazırlanan özel tatlılar ve içecekleri deneyebilirler.Tesis evcil hayvanlarınızı 6 kiloya kadar ücretsiz kabul etmektedir. Toka Bodrum Hotel & Beach Club’ta Bayrama Özel Konserleri Kaçırma! Bayramda hem Bodrum’un tadını çıkarmak hem de eğlence dolu bir tatil yapmak istersen Toka Bodrum Hotel & Beach Club seni bekliyor. Bayrama özel konserlerin gerçekleşeceği renkli konserleri kaçırmak istemiyorsan, yerini hemen ayırt! İmge Mıngıroğlu 8, 15 Temmuz Aycan Adalı ile Meyhane Tadında 10, 14 Temmuz Sinem Öztop ve Orkestrası 12 Temmuz Berrak 13 Temmuz Uyarı Bilgisi: Konserlere katılım, tesiste konaklayan misafirler için ücretsiz. Bebekler için ücretli olarak bakıcı hizmeti sunuluyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Torba mevkiinde yer alan Toka Bodrum Hotel & Beach Club, denize sıfır konumu ve ferah atmosferi ile beğeniliyor. Tüm misafirlerine güzel bir tatil deneyimi vadeden tesis, konforu da ön planda tutuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster